Skocz do zawartości

Marynia, po czerwonej kartce zawodnika, zmienia ustawienie na 5-3-1 przy korzystnym wyniku, ponieważ boi się pouczającej rozmowy z kibicami


krzysfiol

"Jak motywować piłkarzy?" - gdy mnie ktoś tak spyta...  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, Lucas07 napisał:

@Reaper gdzie miałeś info o Peaky Blinders w grudniu na Netflixie? https://www.spidersweb.pl/rozrywka/2017/11/22/grudzien-w-netflix/ tu nie widać :/ 

 

No ale z ciekawych rzeczy to na pewno powrót The Crown czy ten serial o Tedzie Kaczyńskim.

Chyba kumpel mi o tym mówił, tu znalazłem info o amerykańskim Netflixie: http://deadline.com/2017/11/peaky-blinders-season-4-netflix-us-release-premiere-date-cillian-murphy-1202212184/

 

Zapytam na FB Netflixa polskiego, bo oni chętnie dzielą się takimi informacjami :)

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza

 

dobra, widzę że to pytanie już padło 5 razy, ale jeszcze nie odpowiedzieli, więc trzeba cierpliwie czekać ;)

31 minut temu, jmk napisał:

grubo :D jeszcze się wstrzymuję, do tej pory nawet FM-a nie miałem czasu zagrać, po tym jak mi wywaliło grę po 4 dniach w grze i ustawieniu całej taktyki :roll: 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, szramek napisał:

Jmk, a co Ty tak spamujesz tymi promocjami i tylko wkurzasz ludzi...

na moją prośbę ;) z jednej strony to wkurza, bo te gry później leżą i się kurzą na Steamie, a z drugiej strony to dość zabawne, bo gra która miała premierę miesiąc temu i kosztowała na wejściu 240 zł, już jest dostępna poniżej 100 zł :kekeke: 

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

Ja mam takie zaległości, jeśli chodzi o gry, że kupię pewnie ps4 jak będzie po 200 zł chodzić :kekeke:

 

Jako że gram sobie w AC1 (tak, po raz pierwszy, kompa miałem za słabego, żeby to rozsądnie chodziło), po pierwszym zniechęceniu gra się całkiem przyjemnie, więc sobie myślę - z okazji Black Friday zajrzę co tam za promocje na Play Store, może ACII będzie przeceniony, albo Red Dead Redemption. A tu akurat te tytuły nie, ACII Complete Pack za 63 zł, a RDR za ponad stówę.

 

Za to są inne, np Mass Effect Trilogy za 33 zł :o albo Mafia II za około 30. Aż portfel swędzi :keke: 

Odnośnik do komentarza

@jmk, ja czasami dużo mówię, a mało myślę ;) życie weryfikuje, tak jak mówię obecnie FM sobie leży, a sami wiemy jaki to czasopochłaniacz i ledwo urywam te 2 godzinki dziennie, żeby sobie w FIFĘ pograć, bo mnie mega wkręcił FUT :-k 

 

właśnie, znawcy fifi, jakie teraz mam przyjąć podejście jak mam zmontowany naprawdę spoko skład z zawodników tak 81-84 overalla. Ciułać hajs i kupować 87-88, czy może kombinować coś inaczej? Bo już mam uzbierane 15k i nie wiem czy coś z tym robić czy co.

 

A co do jutrzejszego Black Friday, to czaję się żeby kupić sobie prezenty świąteczne ;) Bo znów wybrałem co chciałbym dostać od rodziny, więc będę szukał odkurzacza bezprzewodowego (chyba wezmę tego Philipsa PowerPro Aqua 3w1), wzmacniacza i dwóch głośników do TV <3 Aaaaale będzie oglądanie z takim dźwiękiem <3 

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Gacek napisał:

Jezu, jaka ta "Justice league" jest gówniana. Niby nie ten poziom co poprzednie filmy DC, niby lepiej, ale to nadal straszne gówno. Sam nie wiem, po co chodzę na te filmy do kina, zwłaszcza tak krótko po obejrzeniu czegokolwiek Marvela.

 

EDIT: choć w pamięci po tym filmie zostanie jedna rzecz, przegenialna nutka z początku filmu. Całą resztę zaorać i udawać, że nic takiego nigdy nie powstało, może ktoś kompetentny kiedyś się za to zabierze na poważnie i zrobi coś, co poziomem jest choć marginalnie lepsze od "Kac Wawa".

nota bene cover Leonarda Cohena

Odnośnik do komentarza

E, właśnie. Nawiązując do postów jmk i Gabe'a - jak jest z waszymi wypłatami? Zawsze schodzicie do poziomu zero i z utęsknieniem wyczekujecie Matki Boskiej Pieniężnej czy zawsze coś na koncie zostaje i staracie się odłożyć? 

 

Pytam, bo zawsze mnie dziwi jak u mnie w robocie ludzie przebierają nogami na kilka dni przed wypłatą. Ja zawsze mam jakąś rezerwę, o ile nie mam jakichś nieoczekiwanych wydatków. No i staram się zawsze odłożyć ok. 30% wypłaty, ile bym nie dostał.

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...