Skocz do zawartości

Marynia, po czerwonej kartce zawodnika, zmienia ustawienie na 5-3-1 przy korzystnym wyniku, ponieważ boi się pouczającej rozmowy z kibicami


krzysfiol

"Jak motywować piłkarzy?" - gdy mnie ktoś tak spyta...  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Dwa dni robie podchody pod dodanie ssd do lapka. Kopie sropie odchudzanie partycji c, przenoszenie itp. Jak juz wsio gotowe rozkrecilem lapka przy okazji wymienilem karte wifi bo sie zjebala i wyjalem cd rom wkladam ssd do kieszeni i... Kurwa za gruba. Nie chcialo sie wsunac, wyrzezbilem kombinerkami i weszlo, skrecilem i dziala, ale widać wzniesienie w tym miejscu :/ Klon sie robi. Na razie niech juz bedzie ale musze zamowic nowa kieszen...

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Kowalinho napisał:

dodaj opcje uruchamiania we właściwościach FMa w steam  --user_data_location="D:\Program Files (x86)\Sports Interactive\Football Manager 2017"

 

I rozumiem, że wtedy zapisują się tam, gdzie zainstalowana gra. A można tak, że gra jest na C, a zapisy i grafiki na D?

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, jmk napisał:

 

I rozumiem, że wtedy zapisują się tam, gdzie zainstalowana gra. A można tak, że gra jest na C, a zapisy i grafiki na D?

Normalnie folder SI jest na dysku C w moich dokumentach, niezależnie od lokalizacji gry. Jak chcesz mieć logosy czy twarze na innym dysku to wtedy dodajesz tą komendę.

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, lad napisał:

A tak swoja droga - ile hajsiwa potrzebowalbym na laptopa, ktory pociagnalby mi FM na duzej ilosci lig? 3-3,5k?

Nie wiem jeszcze, jak to wygląda w nowym, ale w 2017 przy wszystkich ligach włączonych śmiga całkiem szybko na moim laptopie, a dałem za niego trochę ponad 2K (pewnie 2200, ale dokładnie nie pamiętam) i to w 2014 roku. Problem zaczyna się dopiero jak uruchomię oprócz FM-a jeszcze przeglądarkę, TIDALA i programy służbowe. Przy 20 włączonych ligach śmiga szybko nawet z tymi programami w tle. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
40 minut temu, lad napisał:

Ciezko mi sie rozstac z Fifa, bo to moj nalog od 6 lat, ale 18 przegina pale i musze zadbac o swoje zdrowie psychiczne. To jest jedyna gra, ktora wlaczam w dobrym humorze, a wylaczam totalnie wkurwiony. Niepotrzebne mi to.

 

Pogonie i se doloze do Ajfona :)

Też czasami miewam podobnie, tzn gram głównie w fife, ale jest sporo kozackich gier na ps4 - u mnie Wiedzmin i Uncharted 4 swojego czasu sprawily, ze zapomnialem o fifie. Teraz planuje ogarnac Horizona z dodatkiem, a potem kolekcje Uncharted.

 

I może to jest kwestia tego, ze zagralem jak dotad niewiele ponad 100 meczow, ale fifa 18 wkurza o wiele mniej niż 17. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...