Skocz do zawartości

Marynia, po czerwonej kartce zawodnika, zmienia ustawienie na 5-3-1 przy korzystnym wyniku, ponieważ boi się pouczającej rozmowy z kibicami


krzysfiol

"Jak motywować piłkarzy?" - gdy mnie ktoś tak spyta...  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Fenomen napisał:

czolem!

 

dzis napiety grafik na popoludnie :-k po pracy trzeba ogarnac notariusza, a zaraz potem wyjazd do Mieroszowa na prelekcje :-k na szczescie prezentacja przygotowana i mam nadzieje, ze nic mnie nie zaskoczy ;)

Nic o przyszlych wyjazdach w gory lub kupnie nowych butow i czapki w gory lub po prostu o gorach? Zawiodlem sie :/

Odnośnik do komentarza
Kupiłbym sobie FIFĘ albo Battlefronta II, ale jednak mam za duże wydatki związane ze ślubem i domem i nie mam na gry :kekeke: Po co mi to było
 
Dostałem już poprawiony projekt chatki i chyba już jest w nim wszystko jak chcę :D.
żebyś mówił słodko Droga żono :keke:
  • Uwielbiam 3
Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, Scorpio napisał:

Nic o przyszlych wyjazdach w gory lub kupnie nowych butow i czapki w gory lub po prostu o gorach? Zawiodlem sie :/

Fenomen ma najbardziej przewidywalny styl pisania postów. Niby coś napisze, ale nie wyjaśni do końca o co chodzi, zawsze doda jakiś element budujący dramatyzm i napięcie (nie zrobiłem jeszcze czegoś, nie jestem jeszcze przygotowany, mam nadzieję że nic sie nie zjebie) i czeka, aż ktoś dopytć, aby w moc pełni chwały wyjawić o co dokladnie chodziło. 

 

Do zauważenia w większości postów, ot takie spostrzeżenie, no offence :P;)

  • Lubię! 5
Odnośnik do komentarza
25 minut temu, jmk napisał:

Kupiłbym sobie FIFĘ albo Battlefronta II, ale jednak mam za duże wydatki związane ze ślubem i domem i nie mam na gry :kekeke: Po co mi to było ;)

 

Dostałem już poprawiony projekt chatki i chyba już jest w nim wszystko jak chcę :D.

Battlefront mi dzisiaj za darmo przyszedł. Ale druga przesyłka była fajniejsza

 

WrtZ2hw.jpg

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...