Skocz do zawartości

Marynia, po czerwonej kartce zawodnika, zmienia ustawienie na 5-3-1 przy korzystnym wyniku, ponieważ boi się pouczającej rozmowy z kibicami


krzysfiol

"Jak motywować piłkarzy?" - gdy mnie ktoś tak spyta...  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, Gabe napisał:

Przecież jajko to jajko, jak się może różnić smakiem? Może się różnić stempelkiem, ewentualnie kolorem żółtka (w zależności od paszy kur). Wybór jajek to jedynie kaliber i ewentualnie kwestie etyczne.

 

No i oczywiście marketing :D 

Jajka mają ogólnie delikatny smak, więc i siłą rzeczy różnica nie jest mocno wyczuwalna, ale pomiędzy jajkami ż marketu, a jajkami od rodziny że wsi różnica jest zauważalna. Pomiędzy rodzajami chowu to już nie porównywałem na tej zasadzie, bo jednak przy jajku trzebaby spróbować jedno po drugim.

Odnośnik do komentarza

Misiek jak jest swiadek na rozprawie to wchodzi gada i spierdala czy musi siedziec cala rozprawe? We wtorek mam pierwsza w charakterze swiadka rozprawe wlasnie.

 

Ten Marcin pracowal z nami na fmzone.pl chyba. MarcinW? Tak mial jakos chyba i awantar z Schalke.

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Man_iac napisał:

pomiędzy jajkami ż marketu, a jajkami od rodziny że wsi różnica jest zauważalna

 

No cóż, zapewne w większości przypadków to projekcja wyglądu (i świadomości pochodzenia) na smak. Badania nie potwierdzają różnic pomiędzy jajkami z fermy i z hodowli bio. Poza wspomnianym wyglądem oczywiście. A ślepe testy (jajka z barwnikiem spożywczym) praktycznie zupełnie obaliły teorię o różnicach.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, jmk napisał:

Misiek jak jest swiadek na rozprawie to wchodzi gada i spierdala czy musi siedziec cala rozprawe? We wtorek mam pierwsza w charakterze swiadka rozprawe wlasnie.

 

Ten Marcin pracowal z nami na fmzone.pl chyba. MarcinW? Tak mial jakos chyba i awantar z Schalke.

czeka na swoją kolej i może wypierdalać afaik

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, kuab napisał:

Schizzm, Depeche Mode na Opku, jedziesz? :keke:

Nigdy nie byłem na Openerze i pewnie nie będę ;), a z tego co tam jest to bardziej bym chciał Bruno Marsa obczaic.

 

A Depeche Mode grają u mnie halowke za trzy tygodnie. Nie mam tylko biletu, ale może wybiorę się pod hale i zobaczę po ile konie sprzedają ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...