Skocz do zawartości

Marynia, po czerwonej kartce zawodnika, zmienia ustawienie na 5-3-1 przy korzystnym wyniku, ponieważ boi się pouczającej rozmowy z kibicami


krzysfiol

"Jak motywować piłkarzy?" - gdy mnie ktoś tak spyta...  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

49 minut temu, kuab napisał:

No to się wybrałem w przyszłym roku na Glastonbury :picard: Okazało się, że w przyszłym roku jest przerwa raz na 6 lat z okazji dawania odpocząć trawie festiwalowej :keke:

No zjebales, bo tak robią co jakiś czas i było o tym wiadomo od dawna ;). Gorzej, że pewnie w przyszłym roku glasto zjedzie się w większej liczbie na primavere :roll:

Odnośnik do komentarza

A propos piwa. Byłem ze znajomymi w knajpie z kraftowym piwem (warzą na miejscu). Na początku zdziwił mnie jeden koleś, który przy barze gwałtownie się odwrócił w naszą strone, jak rozmawialiśmy między sobą. Później nas zaczepił, okazał się być Polakiem na wycieczce w BCN, domowy piwowar, próbował różnych piw w tej knajpie, niektóre z tego dnia polecał, bo był tam od dłuższego czasu, a na koniec, ku naszemu zaskoczeniu, przyszedł do naszego stolika i postawił nam jedno piwo, które jego zdaniem było najlepsze. ;)

 

Niestety nie mieliśmy okazji się zrewanżować, bo jak poszliśmy po następna kolejke, to już go nie było. :sad:

 

Dlatego pozytywny człowieku (nawet nie wiemy, jak się nazywał), jesli jakimś cudem to przeczytasz, to wielkie dzięki. Jesteś mega pozytywną postacią i postawiłeś bardzo smaczne piwo :)

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
59 minut temu, jmk napisał:

 

 

Prawie ;)

My mamy kose w sumie ze wszystkimi, kilka neutrali. Kiedys jak bylem na wyjezdzie to sie chyba osiem ekip na nas ustawialo:D

Kuźwa ja to nie miałem pojęcia, że tyle ekip Widzewa nie lubi. Niby po tych zgodach można było do tego dojść, ale Lechia, Wisła Płock i Arka to mi totalnie neutralne się wydawały, ale co ja tam wiem :)

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Misiek napisał:

mechanik dzwonił, udrożnił DPF i 630 zł, można odbierać, gwarancja do bramy...

DPF od nowości? Ile masz przejechane?

 

W Focusach DPF po 150k jest do kompletnej wymiany (lub wycięcia, jak kto woli), raczej żadne "udrażnianie" nic Ci nie da, oprócz pustego portfela w takiej cenie :D

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Jezdzicie po mieście dieslem i się dziwicie że macie problem z dpf :P Ja tam mam od ponad 2 lat i zero problemów (aczkolwiek przeżyłem szok jak nie długo po zakupie auta otworzyłem rutynowo maskę, a tam dym idzie spod silnika - myślałem że się silnik na przewodach zapalil :keke: )

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Reaper napisał:

DPF od nowości? Ile masz przejechane?

 

W Focusach DPF po 150k jest do kompletnej wymiany (lub wycięcia, jak kto woli), raczej żadne "udrażnianie" nic Ci nie da, oprócz pustego portfela w takiej cenie :D

DPF od nowosci chyba, chgw, przejechane 176k o ile mnie pamięć nie myli. Udrożniony, czyli nawiercony 3 otworami, przewody poprowadzone, żeby to się nie rozchodziło. Gość mówił, że jest problem z wycinką DPF w Focusach (ja mam po lifcie 2010), bo rzuca błędem od razu (pewnie go można wyprogramować, no bo dlaczego nie). Mówi, że przegonił do 180 km/h i nie było błędu. A ja już przy 110 potrafiłem błąd dostać.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...