Skocz do zawartości

Marynia, po czerwonej kartce zawodnika, zmienia ustawienie na 5-3-1 przy korzystnym wyniku, ponieważ boi się pouczającej rozmowy z kibicami


krzysfiol

"Jak motywować piłkarzy?" - gdy mnie ktoś tak spyta...  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

No i mam 260 tysięcy na liczniku i mniej przygód niż Twój Peżot ;).

 

Najdroższa naprawa w kijance to był rozrząd - 1200 zł. Ale teraz mam zaufanego mechanika i wymienił już za 700. 

A tak to tarcze, klocki, oleje, filtr, wymiana akumulatora.

 

I jedyne co się zepsuło to chłodnica i klima, ale naprawy to kilka stów (2 razy, bo źle zrobili).  Uszczelka pod głowicą była z tych droższych - 800 zł.

 

 

Niewiele moim zdaniem jak na samochód 12-letni. 

Odnośnik do komentarza
54 minuty temu, jmk napisał:

No i mam 260 tysięcy na liczniku i mniej przygód niż Twój Peżot ;).

 

Najdroższa naprawa w kijance to był rozrząd - 1200 zł. Ale teraz mam zaufanego mechanika i wymienił już za 700. 

A tak to tarcze, klocki, oleje, filtr, wymiana akumulatora.

 

I jedyne co się zepsuło to chłodnica i klima, ale naprawy to kilka stów (2 razy, bo źle zrobili).  Uszczelka pod głowicą była z tych droższych - 800 zł.

 

 

Niewiele moim zdaniem jak na samochód 12-letni. 

 

 

ILE ZA ROZRZĄD W KIJANCE O.o

 

Ej, GT to miała ten dojebany 3.2 V6 Busso. Gdyby taką znaleźć :wub:

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, lad napisał:

W Szczecinie taką znalazłem: https://www.otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-gt-18-rozrzad-serwis-aso-bose-skora-klimatronik-kola-zima-gwarancja-ID6zdeHm.html#426a671f5f

 

Zastanawiam się czy nie podjechać i zapytać jakby to wyglądało, gdybym im zostawił Peżota w rozliczeniu. Ktoś to trenował? Dużo Mirki zaniżajo?

ja bym mu zaufał

860980200_13_1080x720_18-rozrzad-serwis-

  • Lubię! 6
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...