Skocz do zawartości

Marynia, po czerwonej kartce zawodnika, zmienia ustawienie na 5-3-1 przy korzystnym wyniku, ponieważ boi się pouczającej rozmowy z kibicami


krzysfiol

"Jak motywować piłkarzy?" - gdy mnie ktoś tak spyta...  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, restart franchise w maddenie. Zarzucilem All-pro, jedziemy z Browns, raz się zyje. Pierwszy mecz Preseason z Packers na Lambeau. Pierwszy snap i Rodgers rzucił mi 77 jardowy TD :kekeke: . Przegrałem 8:37, McCown zaliczył solidne 3 INT. Zapowiada się ciekawa rozgrywka, walczymy o nr 1 w drafcie ;)

 

Edit: jednak mam jurki na steamie :/

Odnośnik do komentarza

[cebula mode]Kurwa niby kurs 4,22 mi wyszedł po portfelu, ale chujki z ojro dostają teraz 4x więcej za sprzedaż najtańszych skrzynek w CSie [/cebula mode]

Tzn dla osób, które je kupują niby spoko, ale to tak groszowe sprawy przy fakcie, że do skrzynki trzeba kupić jeszcze klucz kosztujący obecnie ~10zł.

Odnośnik do komentarza

Ciekawe czy sie tematy dotrą czy nie, ale po zmianie waluty 1/4 rzeczy z mojej whislisty jest niedostępna. Nie ma podanej ceny i nie można kupić. Nie wiem czy wydawca sie nie zgodził na odrobine korzystniejszy dla gracza przelicznik (nie wszędzie) i nie będzie po prostu sprzedawał w naszym regionie, czy nie zdążyli. Jeśli to pierwsze to trochę słabo.

Odnośnik do komentarza
58 minut temu, beeres napisał:

Dzień dobry :)

 

Szwecja naprawdę dała radę wczoraj. Emil Forsberg nowym Zlatanem, przeczytaliście to tutaj pierwsi.:profesor:

 

Nie to, żebym był znawcą, oraz oglądałem mniej więcej od drugiej połowy wczoraj, ale to raczej Włochy nie dały rady :P

 

Odnośnik do komentarza

Tutaj macie klasyczną inbę z molestowaniem, chociaż na grubszą skalę, bo tutaj tak naprawdę to było głównie znęcanie psychiczne połączone z seksualnym. Jest szansa, że laska ściemnia, bo odeszła z zespołu i chce teraz sobie zrobić solowy fejm (opa Maniak style), a kolunio podaje ją do sądu, więc wiele się może wyjaśnić w trakcie procesu.

https://pitchfork.com/news/crystal-castles-ethan-kath-sues-alice-glass-for-defamation-over-rape-allegations/

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...