Skocz do zawartości

Marynia, po czerwonej kartce zawodnika, zmienia ustawienie na 5-3-1 przy korzystnym wyniku, ponieważ boi się pouczającej rozmowy z kibicami


krzysfiol

"Jak motywować piłkarzy?" - gdy mnie ktoś tak spyta...  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Man_iac napisał:

Jak faktycznie ma miejsce szantaż, to taki mechanizm, że jak ktoś zyskuje, to nikt o tym nie wie. Ale przykłady zysku też są. Chociażby najbardziej oczywisty, bo i chyba najgłośniejszy Lewinsky. Ze zwykłej stażystki nagle wyrosła celebrytka. 

 

No ale akurat oskarżenia Lewinsky były prawdziwe.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Man_iac napisał:

Jak faktycznie ma miejsce szantaż, to taki mechanizm, że jak ktoś zyskuje, to nikt o tym nie wie. Ale przykłady zysku też są. Chociażby najbardziej oczywisty, bo i chyba najgłośniejszy Lewinsky - ze zwykłej stażystki nagle wyrosła celebrytka. 

Przecież tam nie było molestowania, tam była dwustronna zgoda na seks, zupełnie nietrafiony przykład.

Odnośnik do komentarza

Ej no ale też nie lećmy kompletnie w drugą stronę. Pewnie, że zdarzą się przypadki kłamania, bo lepiej by mówili cokolwiek niż nie mówili wcale.

Tylko w tym holiłódzkim sztormie narazie nie było oskarżenia, z którym nie zgadzał się oskarżany, więc nawet nie ma o czym dyskutować.

Jak np. Tom Hanks powie "to nieprawda, wszystko co mówią te kobiety to nieprawda, jest mi niezwykle przykro, że ktoś wyrządza mojemu publicznemu wizerunkowi ogromną krzywdę i spotkamy się w sądzie, kurwy" to wtedy będzie można mówić, że nie ma co pochopnie osądzać, zobaczymy jakie są fakty itepe.

A tutaj mamy w każdym przypadku wszystko jasne. Są oskarżenia, potem jest cisza lub stejtmenty, że np 'noo ok, zawsze się trochę gwałci więc mooże coś ten, ale z drugiej strony jestem gejem, więc to musi być całkiem spoko, hę? To musi być całkiem spoko, to co, może pogadamy o tym jaki jestem odważny, że wyszedłem z szafy?'. Następnie kolejne osoby zgłaszają się, że np. faktycznie, Tom Hanks mnie też zabrał na pyszną kolację i traktował jak damę, potem jest seria ciosów od środowiska, koniec kariery i oczekiwanie na proces.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Ależ zgrillowali Kaczyńskiego w TVP :kekeke:

"- Panie prezesie. Program 500 plus jest wielkim sukcesem. Chciałam zapytać, czy to prawda, że to pan wymyślił ten program?"

"- Stocznie są odbudowywane. Czy to również można zaliczyć do sukcesów naszej gospodarki, które będą niekwestionowane przez lata?"

  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...