Skocz do zawartości

Marynia, po czerwonej kartce zawodnika, zmienia ustawienie na 5-3-1 przy korzystnym wyniku, ponieważ boi się pouczającej rozmowy z kibicami


krzysfiol

"Jak motywować piłkarzy?" - gdy mnie ktoś tak spyta...  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Zachęciła mnie ta ekstraklasowa reklama do pogrania w FM. Jednak najpierw muszę do niego kupić nowego lapka. Na moim obecnym na próbę zainstalowałem demo FM 17 i przy jednej lidze jeszcze przed rozpoczęciem sezonu ciągnie bardzo długo. 

Czy do w miarę komfortowego grania potrzebna jest oddzielna karta grafiki, czy zintegrowana też daje radę?

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Reaper napisał:

Pozdrawiam z działeczki z mazur :) Spontanicznie wczoraj kupiłem FM-a 18 :keke: więc się zasysa po necie mobilnym powolutku, ale i tak wczoraj było świętowanie imienin taty, więc ewentualnie dzisiaj coś rozpocznę. Marzy mi się konkretna kariera Leeds już od dawna, więc chyba od tej drużyny zacznę :-k Chociaż klasycznie zawsze pierwsza była Legia, ale może tym razem zmienimy tradycję.

 

Co do spotkania warszawskiego - podoba mi się takie planowanie 2 tygodnie do przodu, idealne dla starych ludzi :keke: wpisuję w kalendarz i mam nadzieję, że się uda.

 

Właśnie katuję Leeds. Po czterech latach mam w dorobku 2 tytuły mistrzowskie Statku Premiera, zwycięstwo w Championship, wygraną w LM, finał w LM, Superpuchar Europy, Capital One Cup i dwie tarcze, a klub jest na czwartym miejscu wśród najbogatszych klubów w Europie ;)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
26 minut temu, T-m napisał:

 

Właśnie katuję Leeds. Po czterech latach mam w dorobku 2 tytuły mistrzowskie Statku Premiera, zwycięstwo w Championship, wygraną w LM, finał w LM, Superpuchar Europy, Capital One Cup i dwie tarcze, a klub jest na czwartym miejscu wśród najbogatszych klubów w Europie ;)

Kompletnie mnie demotywujesz w ten sposób, bo ja się spodziewam, że po 4 latach będę co najwyżej walczył o utrzymanie w Premiership :kekeke: 

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, T-m napisał:

 

Właśnie katuję Leeds. Po czterech latach mam w dorobku 2 tytuły mistrzowskie Statku Premiera, zwycięstwo w Championship, wygraną w LM, finał w LM, Superpuchar Europy, Capital One Cup i dwie tarcze, a klub jest na czwartym miejscu wśród najbogatszych klubów w Europie ;)

 

który FM?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...