Skocz do zawartości

Pan Perez przenosi Marynię wprost do DXXX wieku płynności i dobrobytu


Hawkeye

Jaka jest najlepsza z wymienionych rzeczy  

64 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaka jest najlepsza z wymienionych rzeczy

    • Jak się wyjmie irytujący kamień z sandałka
    • Kiedy woda zaczyna się gotować akurat wtedy, kiedy właśnie szedłeś do kuchni
    • Zielone światło w momencie zbliżania się do skrzyżowania tak, że nie trzeba zwalniać
    • Trafienie za pierwszym razem pokrętłami/wajchą w idealną temperaturę wody z kranu
    • Natrafienie na ukochaną piosenkę w radiu
    • Nowa wersja INVISION POWER BOARD na forum

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, Misiek napisał:

ostatnio pytałem o to samo i w końcu tutaj kupiłem: http://po-opony.pl/

Akurat tutaj są droższe od oponeo te moje.

2 minuty temu, Scorpio napisał:

Ja bym szukal tez w innych, tanszych zrodlach. Jak wybierzesz model, to po prostu szukaj najtanszego zrodla, bo roznice w cenie moga byc spore.

Popatrzyłem po Ceneo i pomijając sklepy, które mają inną cenę w Ceneo niż na serwisie :roll:, to pozostałe mają oszczędność ok. 15-20 zł na oponie, a 100 opini, więc mało godne zaufania. Chyba jednak Oponeo najlepiej wypada :-k 

Odnośnik do komentarza
49 minut temu, Reaper napisał:

A rozwiniesz? Bo jestem ciekaw w czym rzecz :)

W moim podejściu do samochodu. Bo widzisz, ja nie lubię zbyt często zmieniać samochodu, a w przypadku nowych modeli jest to konieczne z dwóch powodów – ich szeroko pojętej trwałości i kosztów eksploatacyjnych oraz szybkiej utraty wartości.

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Scorpio napisał:

Tez mam Nokiany letnie i zimowe. Jak Ci sie sprawuja?

Akurat kupowałem tacie. Wcześniej też miał Nokiany i on generalnie zadowolony był. Długo bardzo jeździł na tych oponach.

 

Ja w Foce mam Uniroyal RainSport letnie i Michelin Alpin zimowe i też się wszystko zgadza. Aczkolwiek zaskakująco dużo razy łatałem RainSporty, bo już chyba 2 razy (raz śrubka, innym razem jakiś kolec, wyglądało jak ułamany gwóźdź, czy coś takiego), gdzie w poprzednim aucie (tam miałem Continentale chyba letnie) to chyba nie łatałem ani razu i teraz pytanie czy po prostu niefart, czy te Uniroyal są bardziej miękkie i przez to się wbijają łatwiej te badziewia.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Hajd napisał:

Im więcej jeżdżę tymi nowymi samochodami testowymi tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że cieszę się, że mam swojego kilkunastoletniego złoma.

No moj kolezka, ktory sie wozi Audi za cwierc banki, mowi ze te wszystkie samochody over 200k to szroty - wiecznie sie cos jebie i w warsztacie zostawia rocznie 30-40 kola Xd

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, lad napisał:

No moj kolezka, ktory sie wozi Audi za cwierc banki, mowi ze te wszystkie samochody over 200k to szroty - wiecznie sie cos jebie i w warsztacie zostawia rocznie 30-40 kola Xd

 

I tam, też gadanie. Mój ojciec kupuje tylko nowe furki, właśnie w okolicach 200k i wyincy, robi w nich około 200-300 tysięcy km i nic nie robił w sumie. Sprzedaje potem w ładnej cenie bo dba jak pojebion.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...