Skocz do zawartości

Pan Perez przenosi Marynię wprost do DXXX wieku płynności i dobrobytu


Hawkeye

Jaka jest najlepsza z wymienionych rzeczy  

64 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaka jest najlepsza z wymienionych rzeczy

    • Jak się wyjmie irytujący kamień z sandałka
    • Kiedy woda zaczyna się gotować akurat wtedy, kiedy właśnie szedłeś do kuchni
    • Zielone światło w momencie zbliżania się do skrzyżowania tak, że nie trzeba zwalniać
    • Trafienie za pierwszym razem pokrętłami/wajchą w idealną temperaturę wody z kranu
    • Natrafienie na ukochaną piosenkę w radiu
    • Nowa wersja INVISION POWER BOARD na forum

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

no siema

 

ale wczoraj było rozczarowanie :o umówiłem się z ziomkiem że urwiemy głowy - ja pierwszy raz od nie wiem kiedy, cały czas praca i  w ogóle, brak czasu totalny. no ale ustawiliśmy się na wczoraj, ja po robocie od 7, skończyłem o 15, kimnąłem się godzinkę, ogarnąłem i pojechałem po niego 30 kilometrów samochodem i przywiozłem do siebie (czyli 60 km!). Byliśmy u mnie około 19, piwko, pogaduszki, te sprawy, jakieś jedzenie, no i o 21:14 zaczęliśmy mocniejsze alkohole. Nawet się KURWA nie rozkręciliśmy za dobrze i zadzwoniła jego kobieta - jakoś przed 23 -, że zapomniała kluczy i nie ma jak wejść do mieszkania :sciana:no i ziomek się spakował i wrócił taxi do siebie :( ledwo usta zmoczyliśmy... taki niedopity się położyłem, że to poezja. 

 

i teraz ani kaca nie mam, ale też coś tam czuję, że wypiłem :/ źle, po prostu źle

  • Lubię! 2
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Kaczy napisał:

pierwszy raz ogląddałem na zywo ko przez cios na tułów, szkoda Diablo

Tzn. pojechałeś na walkę, czy "na żywo" w TV? 

 

Swoją drogą w walce Włodarczyka sprawdziła się sentencja, że nie wchodzi się do ringu, jak się nie wierzy w zwycięstwo. Jak się myśli wyłącznie o przetrwaniu jak najdłużej to skończyć się inaczej nie może. Dobrze, że chociaż Sulęcki pokazał naprawdę dobry boks. Masternakowi to za bardzo nie dał rywal poboksować, bo bał się tak samo jak Włodarczyk, a i decyzja o przerwaniu walki dość dziwna. 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...