Skocz do zawartości

Pan Perez przenosi Marynię wprost do DXXX wieku płynności i dobrobytu


Hawkeye

Jaka jest najlepsza z wymienionych rzeczy  

64 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaka jest najlepsza z wymienionych rzeczy

    • Jak się wyjmie irytujący kamień z sandałka
    • Kiedy woda zaczyna się gotować akurat wtedy, kiedy właśnie szedłeś do kuchni
    • Zielone światło w momencie zbliżania się do skrzyżowania tak, że nie trzeba zwalniać
    • Trafienie za pierwszym razem pokrętłami/wajchą w idealną temperaturę wody z kranu
    • Natrafienie na ukochaną piosenkę w radiu
    • Nowa wersja INVISION POWER BOARD na forum

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

Trochę mnie bawi takie dorabianie ideologii do czynności, jaką jest oglądanie głupiej kreskówki xD Ricka i Morty'ego (możesz sobie wstawić dowolny inny tytuł) oglądają miliony, więc to chyba normalne, że znajdą się wśród nich irytujący ludzie, ale chyba nie przyszłoby mi chyba do głowy oceniać serialu pod tym względem. No chyba że wasze ulubione seriale oglądają członkowie mensy i komitet noblowski, ale jakoś wątpię.

  • Lubię! 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Man_iac napisał:

To już można bezpiecznie pisać, że nie lubię Gwiezdnych Wojen, czy na razie jeszcze za daleko i nie przeginać? :keke:

 

Jak nie chcesz przeginać to nic nie pisz.

Teraz, Hajd napisał:

Trochę mnie bawi takie dorabianie ideologii do czynności, jaką jest oglądanie głupiej kreskówki xD Ricka i Morty'ego (możesz sobie wstawić dowolny inny tytuł) oglądają miliony, więc to chyba normalne, że znajdą się wśród nich irytujący ludzie, ale chyba nie przyszłoby mi chyba do głowy oceniać serialu pod tym względem. No chyba że wasze ulubione seriale oglądają członkowie mensy i komitet noblowski, ale jakoś wątpię.

 

A kibiców Ci przychodzi do głowy tak oceniać ;).

 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Hajd napisał:

Trochę mnie bawi takie dorabianie ideologii do czynności, jaką jest oglądanie głupiej kreskówki xD Ricka i Morty'ego (możesz sobie wstawić dowolny inny tytuł) oglądają miliony, więc to chyba normalne, że znajdą się wśród nich irytujący ludzie, ale chyba nie przyszłoby mi chyba do głowy oceniać serialu pod tym względem. No chyba że wasze ulubione seriale oglądają członkowie mensy i komitet noblowski, ale jakoś wątpię.

Ale zawartość serialu w dużej mierze wpływa na jego fanów i kształtuje ich bazę. Zupełnie inni są fani Klanu, Ricka i Mortiego czy The Wire, i nie jest to wynik rzutu kością. Wygląd fanbazy daje pewien obraz rzeczy, której są fanami. 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Man_iac napisał:

To już można bezpiecznie pisać, że nie lubię Gwiezdnych Wojen, czy na razie jeszcze za daleko i nie przeginać? :keke:

Ja nie lubię. W ogóle całe s-f z marvelem na czele to guwno, dlatego jak widzę w filmowym że ajer coś napisał, to od razu scrolluje. Dziękuję, dobranoc.

 

;)

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Hawkeye napisał:

Ale zawartość serialu w dużej mierze wpływa na jego fanów i kształtuje ich bazę. Zupełnie inni są fani Klanu, Ricka i Mortiego czy The Wire, i nie jest to wynik rzutu kością. Wygląd fanbazy daje pewien obraz rzeczy, której są fanami. 

 No jasne. A black metalu słucha więcej wysublimowanych intelektualistów niż w przypadku innych gatunków xD

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Hawkeye napisał:

Ale zawartość serialu w dużej mierze wpływa na jego fanów i kształtuje ich bazę. Zupełnie inni są fani Klanu, Ricka i Mortiego czy The Wire, i nie jest to wynik rzutu kością. Wygląd fanbazy daje pewien obraz rzeczy, której są fanami. 

taki trochę data sajentista z ciebie hehehe, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Hawkeye napisał:

Ale zawartość serialu w dużej mierze wpływa na jego fanów i kształtuje ich bazę. Zupełnie inni są fani Klanu, Ricka i Mortiego czy The Wire, i nie jest to wynik rzutu kością. Wygląd fanbazy daje pewien obraz rzeczy, której są fanami. 

Poza tym to co sie odjebalo za sprawa Rick and Morty w USA (sechuan sauce w McDonalds) powinno naprawde starczyc za komentarz. Fani The Wire nie zrobiliby niczego takiego z Honey Cheerios Omara (PDK)

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, kaderr napisał:

 

To nie działa tak, że wymyślasz sobie jakąś fałszywą tezę, przypisujesz ją dyskutantowi, a potem ją atakujesz. To że zdarza Ci się to nagminnie, to nie mój problem, tylko kwestia Twoich braków umiejętności erystycznych lub złej woli. 

 

W ogóle z tej całej dyskusji to chciałbym powyższy cytat do quotezów, bo oddaje dokładnie to co ja myślę. 

  • Lubię! 3
  • Uwielbiam 2
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Scorpio napisał:

Ale tłumaczenie to jakiś kurwa żart - właśnie podpisali grand prix Monaco jako "Rajd Monte Carlo" :lol:

My ogladalismy jakas wersje z napisami, ale w ogole tlumaczenie dokumentow to czasem dobry zart - dzis bylem na filmie o kolarzach i z tlumaczenia dowiedzialem sie, ze w druzynie jest kapitan, a nie lider.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...