Skocz do zawartości

Marynia jako wzorowy korpoludek przepracowuje 529 darmowych nadgodzin w czasie swojego urlopu


krzysfiol

  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ej, ale wyszliśmy od tego, co jest najlepszym filmem w historii kina a nie ulubionym filmem. Chyba że dla was te pojęcia są tozsame? :) Bo ja npm mógłbym wymienić jescze z 20 ulubionych filmów, ale nie uznam je za najlepsze filmy ever ;).

 

Btw. Tak jak byłem w stanie wskazać w-g mnie dwa najlepsze w kinie powszechnym, tak w kinie polskim miałbym mega problem, żeby się zdecydować na jeden/dwa :-k

Odnośnik do komentarza

 

Ja na pewno obejrzę jeszcze raz Interstellar, ale postanowiłem sobie, że dopiero jak dokupię sobie jakiś zestaw głośników do TV, bo oglądanie tego na głośnikach z TV, to trochę nie tak.

 

O jak gardzę i totalnie nie kupuję fabuły, pomysłu, niczego. Jedynie wizualnie jest dla mnie ciekawy, ale poza tym wydmuszka wchuj.

 

 

U mnie uczucia w tym filmie bardzo motzno, no a najlepszą odpowiedzią jest to:

 

https://www.youtube.com/watch?v=UDVtMYqUAyw

Odnośnik do komentarza

Ej, ale wyszliśmy od tego, co jest najlepszym filmem w historii kina a nie ulubionym filmem. Chyba że dla was te pojęcia są tozsame? :) Bo ja npm mógłbym wymienić jescze z 20 ulubionych filmów, ale nie uznam je za najlepsze filmy ever ;).

 

Btw. Tak jak byłem w stanie wskazać w-g mnie dwa najlepsze w kinie powszechnym, tak w kinie polskim miałbym mega problem, żeby się zdecydować na jeden/dwa :-k

no bo przecież nie ma najlepszego filmu świata, ktoś na serio tu pisał o tym, że jakiś film jest najlepszym filmem w historii (nie tylko jego zdaniem, tylko tak jak się pisze, że Messi jest najlepszym piłkarzem w historii) xD?

Odnośnik do komentarza

 

 

dodatkowo film, który mogę oglądać na okrągło oprócz Gladiatora, to z niezrozumiałych przyczyn The Rock

to nie sa niezrozumiale przyczyny - ja je rozumiem i z tych samych przyczyn tez wracam do tych filmow bardzo czesto, te przyczyny to sciezki dzwiekowe, absolutnie genialne

 

Gladiatora to wiem za co mogę oglądać na okrągło :) chodziło mi o The Rock :)

Odnośnik do komentarza

 

 

Ja na pewno obejrzę jeszcze raz Interstellar, ale postanowiłem sobie, że dopiero jak dokupię sobie jakiś zestaw głośników do TV, bo oglądanie tego na głośnikach z TV, to trochę nie tak.

 

O jak gardzę i totalnie nie kupuję fabuły, pomysłu, niczego. Jedynie wizualnie jest dla mnie ciekawy, ale poza tym wydmuszka wchuj.

 

 

U mnie uczucia w tym filmie bardzo motzno, no a najlepszą odpowiedzią jest to:

 

https://www.youtube.com/watch?v=UDVtMYqUAyw

 

 

Od dłuższego czasu nie mogę słuchać Zimmera :P w moich uszach jest to muza na jedno kopyto, jakkolwiek pasująca do filmów w jakich jest to zwyczajnie już oklepana.

Odnośnik do komentarza
  • Hawkeye zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...