Skocz do zawartości

528 Marynia z przejęcia nie może usiedzieć na miejscu, ponieważ zastanawia się, kto ma rację: gasnący piłkarz czy wschodząca gwiazda palestry


krzysfiol

  

56 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Nie znam się, ale miałem podobnie z moim Asusem, bateria padła i po jej wyjęciu już śmigał. Teraz mam po prostu "stacjonarny laptop" ;)

no opcję z wyjęciem baterii też sprawdzałem, ciekawe, że dzisiaj już w ogóle nie mruga ta dioda, no nic, laptok na gwarancji, więc się odda

Odnośnik do komentarza

 

to jak zawody w wyciąganiu chuja z wody, nieważne kto wygrywa, każdy jest żałosny

 

Zgadzam się, ale wiesz co w takiej sytuacji powiedzieć o znajomych, którzy w to wierzą?

 

to akurat proste "babciu, podatki to kradzież a państwo jest niczym więcej niż mafią z religijną otoczką, którą samo w okół siebie buduje za zrabowane pod groźbą przemocy pieniądze"

Odnośnik do komentarza

No racje ma, ze Szczecin to niemieckie miasto i nie zostalo wyzwolone tylko zdobyte 26 kwietnia. Ale reparacje to nie rewizja granic tylko odszkodowania min za zniszczenia. Bo inaczej nam musieliby oddac Lwow np ;) A to bez sensu.

 

A my tutaj jestesmy ludnoscia naplywowa, ja mam korzenie jeszcze z terenow litewskich. Przynajmniej na tyle ile szukalismy z siostra po nazwisku. Pierwsza zona Pilsudskiego z poprzedniego malzenstwa byla Juszkiewicz;)

 

Wczoraj prowadzilem w Sopocie wraz z immunologami spotkanie z pacjentami i rodzinami chorych na PNO. Mowilem tez o funkcjonowaniu w spoleczenstwie o tym ze lepiej wtedy i sie tak nie choruje.

 

No i mam teraz 37.3...

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...