Skocz do zawartości

Marynia siada głęboko w fotelu, zapina pasy i startuje 527 sezon Premier League


Hawkeye

  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

A 1-3 po 5 to po co? Nie ma już chyba po co ;)

Ja bym jednak klasycznie od 1-3, potem Rouge, potem 4-6 i Przebudzenie.

Kłopot jest taki, ze 1 jest straszne i sie można odbić od całej serii, a jak obejrzysz Rouge One, które jest dość poważne i świetnie zrealizowane jeśli chodzi o CGI, to może być bardzo trudno oglądać naiwne w wielu aspektach 4-6 z efektami z minionej epoki ;)

Odnośnik do komentarza

Na HBO Go sa 1-6 chyba tylko. Gdzies mi wyskoczyło, ze 4-6 i 1-3 niby :keke:

No bo tak były nakręcone, wiec masa ludzi tak oglądała i żyje. Smigler ma ciekawy koncept, ma to jakiś sens, ale ja bym jednak obejrzał po kolei z przerwa na Rouge między 3 a 4. Nawet bym nalegał żeby obejrzeć Rouge przed czwórka, bo ostatnia scena R1 to pierwsza scena IV niemal.

O kurwa, Expanse i Gwiezdne Wojny, tos porównał xD

Odnośnik do komentarza

Bry

 

Wpadłem na jeszcze jeden prosty pomysł z ustawieniami karty, żeby zapłacić za Yakuzę. Jak to nie zadziała to chyba witaj ultimo ;)

Częściowo zadziałało :keke:

 

 

 

Hi

 

I'm very sorry, but I'm afraid we have not been able to dispatch this item to you yet.

 

We have not been able to dispatch our stock item and have had to order more stock from our suppliers to cover orders for this item. We are waiting for this stock to arrive and will dispatch these orders as a priority when it does arrive.

 

If, in the meantime, you are able to get the item elsewhere you can cancel your order with us at any time by replying to this email.

 

I do apologise for the delay in getting this item to you, but I can assure you that we are actively trying to get it to you as soon as we can.

Odnośnik do komentarza

Albo kopi luwak :> Ciekawy jestem smaku, ale bez jaj, nie dam tyle za kawę :P.

 

Bardzo spoko, kupiłem na próbę na jedną filiżankę. Mega delikatna i niesamowicie owocowa przy tym. Bardzo propsuje. A cena wynika z ilości jaką się udaje rocznie zebrać, nie z chuj wie czego innego.

Postanowiłem zacząć ogladac Gwiezdne Wojny, pierwszy raz w zyciu. Od czesci 4 najlepiej?

 

Jak wychodziły.

Ale SW to nie jest sci-fi tylko fantasy

 

Space opera ;) !

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...