Skocz do zawartości

Wielkie znowu odrodzone Virtus Pro wygrywa 526 rund na de_Marynia w drodze do finału


Hawkeye

  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jeben, jak ja tego nie lubię. Dzisiaj ziomuś z Niemiec przyjeżdża i generalnie motzno będzie pite i oczywiście koledzy spuszczeni z żoninego łańcucha "koniecznie do miasta kurwa koniecznie". A że im większe zadupie, tym lokale mają większe mniemanie o sobie, to mnie nigdzie nie wpuszczą, jak nie będę odjebany jak na Boże Ciało :/, bo nasz klub taki ekskuzywny :roll: Bym se założył krótki spodzień elgancki, obuwie sportowe modne i wygodne i bym się czuł komfortowo, ale nie, bo nie będę pasował do EKSKLUZYWNEGO klubu :|

 

A można jak człowiek przy piątku - pograć w domku w FM-a.

Odnośnik do komentarza

Tymczasem we internetach:

"Trener Sheriifu Tiraspol na konferencji przed meczem:

Dziś w Europie nie ma już słabych drużyn i na pewno nie zlekceważymy Legii Warszawa. Są mocni fizycznie, już jakiś czas temu rozpoczęli sezon, dlatego musimy do tego spotkania podejść skoncentrowani i nie patrzeć na mylące statystyki. Legia na pewno postawi trudne warunki, ale naszym celem jest awans."

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...