Skocz do zawartości

Wielkie znowu odrodzone Virtus Pro wygrywa 526 rund na de_Marynia w drodze do finału


Hawkeye

  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Czy są, czy nie są - post Gacka bez nazwania kogoś idiotą (oczywiście lub kłamcą, prawnik 100%) prawie jak post Mitnika bez zwyzywania tegoż.

Też mnie to wkurwia, albo "nie wiem kim trzeba być, żeby tego nie rozumieć" albo "no myślałem, że akurat Tobie nie muszę tego tłumaczyć". Jak tak wygląda kasta prawników w tym kraju to się nie dziwię, że ludzie mają wyjebane na zagarnianie przez PiS SN...

Odnośnik do komentarza

Mnie to nie wkurwia, tylko dziwi, że wystarczy napisać "jesteś chujem lub nie" i można unikać odpowiedzialności za swoje słowa (w kontekście forumowym) wykręcając się, że przecież dałeś alternatywę, a to jak to odebrałeś to już twoja sprawa.

Jak z tym Stirlitzem i pomarańczami :)

Odnośnik do komentarza

 

żadnym, bo nie chodzę. Chodziłem na protesty oddolne, a te są organizowane przez "opozycję", więc szkoda mi patrzeć na sporo całkiem inteligentnych ludzi, którzy są naiwni i dają się wykorzystywać w grze politycznej baranów spod szyldów PO, Nowoczesnej itd. Tym samym stawiają się na podobnym poziomie, co ludzie przychodzący na miesięcznice i skandujący "Ja-rek, Ja-rek"

:picard:

Protesty w Katowicach są organizowane przez osoby spoza polityki, od niedzieli wpierw przez paru prawników z różnych grup: sędziów, adwokatów, radców, a tak od czwartku przez najaktywniejsze na fejsie osoby. Paru polityków PO czy Nowoczesnej chciało się podpiąć, ale się nie udało, byli też ludzie z flagami Śląska kojarzonymi jednoznacznie z RAŚ, którym też dano do zrozumienia, że ich obecność jest mile widziana, ale już propagowanie RAŚ nie przejdzie - tak samo jak jakiejkolwiek partii.

Ktoś, kto pisze, że te protesty są organizowane przez opozycję, jest albo kłamcą, albo idiotą.

>spoza polityki

>sedziow, adwokatow, radcow

 

xD

Odnośnik do komentarza

Ta maniera wypowiedzi jest trochę zbliżona do Kaczyńskiego. On często formułuje zdania oparte na konstrukcji "każdy kto (robi coś, mówi coś itp.) jest (zdrajcą, kanalią, ubekiem, mordercą itp). Dlatego ja sobie odpuściłem od jakiegoś czasu dyskusje z Gackiem pomimo tego, że poglądy na obecną sytuacje mamy całkiem zbliżone.

 

Swoją drogą jak dobrze pamiętam Kaczyński też jest z wykształcenia prawnikiem, więc może faktycznie takiej maniery wypowiedzi ich uczą. Nie znam wielu prawników osobiście, więc nie wiem, czy inni też tak mają.

Odnośnik do komentarza

Ta maniera wypowiedzi jest trochę zbliżona do Kaczyńskiego. On często formułuje zdania oparte na konstrukcji "każdy kto (robi coś, mówi coś itp.) jest (zdrajcą, kanalią, ubekiem, mordercą itp). Dlatego ja sobie odpuściłem od jakiegoś czasu dyskusje z Gackiem pomimo tego, że poglądy na obecną sytuacje mamy całkiem zbliżone.

 

Swoją drogą jak dobrze pamiętam Kaczyński też jest z wykształcenia prawnikiem, więc może faktycznie takiej maniery wypowiedzi ich uczą. Nie znam wielu prawników osobiście, więc nie wiem, czy inni też tak mają.

To raczej kwestia wybujalego ego obu panow. Jak widac Gacka i Kaczynskiego laczy wiecej, niz mogloby sie wydawac :keke:

Odnośnik do komentarza

Ano faktycznie to też trzeba podkreślić, że mimo stylu wypowiedzi - Gacek ma w tej sytuacji rację. Na manifestacjach nie ma nigdzie żadnych emblematów partyjnych. Od pewnego czasu nie ma też przemówień polityków opozycji. Nawet jak fizycznie to Petru ze Schetyną przynieśli tam te głośniki i rozpoczęli demonstrację (tego nie wiem), to nie można stawiać znaku równości pomiędzy obecnością tam a poparciem dla opozycji. Nawet jak posłowie się tam pojawiają, to robią to w pewnym sensie prywatnie, bez pokazywania przynależności do partii.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...