Skocz do zawartości

525 lat życia jmk spędza kontemplując długowieczność Maryni


Hawkeye

  

72 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

o jak piardłem z eda szirana w grze o tron XDDDDDD czekam jeszcze na epizod Adele i Drejka XD

oczywiście jako jedyny w trupie ma umyte włosy, dobrze być gwiazdą popu

wypierdalaj

 

dlaczego? no chyba nie powiesz mi, że to spoiler :D

 

No nie fabularny, ale jednak. Zwłaszcza, że parę osób pisało, że chce uniknąć spoilerów.

Chuj, że gówno rola

, ale to tak jakbyś powiedział, że w Interstellar

gra Matt Damon i kurwa potem siedzisz i ciekawe kiedy się pojawi, a jak się pojawia to nie ma tego elementu zaskoczenia

 

Odnośnik do komentarza

No nie, to zupełnie nie to samo co Interstellarem :D. To jest taki sam spoiler jakbym Ci powiedział, że w odcinku będzie Królewskie Lądowisko, no czasami jest czasami nie ma, ale sam fakt, że jest kompletnie niczego nie zdradza :D. Paranoja antyspoilerowa przy grze o tron wchodzi widzę na nowy, wyższy level, bo prawie wszędzie widać gigantyczną spinę przy najmniejszym wspomnieniu o czymkolwiek, nieważne jak nieważnym xd. Strach się bać co by było, jakby książki dalej były do przodu względem serialu.

Odnośnik do komentarza

4-3-3 w FMie 12 to serio cheaterska taksa, Lewandowski w 14 meczach reprezentacji strzelił u mnie...40 bramek. :D Ogólnie w sparingach przed Euro 2012 pogoniłem Niemców, Włochów, Portugalczyków, a teraz na Euro w grupie 3 wygrane, ze Słowacją 4:0, z Włochami 4:1 i z Danią 3:2.


w ćwierćfinale Irlandia :kekeke:

Też tak macie, że jak gracie w FMie LM, Euro czy cokolwiek to puszczacie hymny, a jak mistrzostwa co były to intra turniejowe przed meczami?

Odnośnik do komentarza

lol, Polska 5:1 Niemcy, 2x Lewandowski, 2x Milik, 1x Pazdan

 

Właśnie odechciało mi się lekko grać w tego FMa, serio SI w 2011 wypuściło takiego bubla, że po 20-30min ustawiania trochę randomowo pasków stworzyłem killer takse :|


w finale po 7min...2:0 także...

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...