Skocz do zawartości

525 lat życia jmk spędza kontemplując długowieczność Maryni


Hawkeye

  

72 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

comment_JEj4VLtngGgPT8e07nbz5E6pV3TNNqqh

 

Keith, nie chwaliłeś się :>

co, to nie moje. Poza tym ja tu o doktoracie myślę i idzie wszystko w najlepszym kierunku. Byle udało mi się polaczyć pracę z tym, tak jak szef deklarował do tej pory.

Najwyzej podjebiesz podpis na karcie pracy i jakos to bedzie.
Odnośnik do komentarza

żeby skończywszy chujowe studia odroczyć zderzenie z rzeczywistością rynku pracy

ech nie w moim wypadku, bo idę po roku, gdzie pracowałem. Po prostu wiem, że chętnie bym się zajął karierą naukową, jednak nie chciałbym rezygnować z pracy absolutnie i jakieś 1/2, 2/3 etatu chetnie bym zostawił.

Odnośnik do komentarza

 

żeby skończywszy chujowe studia odroczyć zderzenie z rzeczywistością rynku pracy

ech nie w moim wypadku, bo idę po roku, gdzie pracowałem. Po prostu wiem, że chętnie bym się zajął karierą naukową, jednak nie chciałbym rezygnować z pracy absolutnie i jakieś 1/2, 2/3 etatu chetnie bym zostawił.

 

Dostałeś pracę w zawodzie?

Odnośnik do komentarza

 

 

żeby skończywszy chujowe studia odroczyć zderzenie z rzeczywistością rynku pracy

ech nie w moim wypadku, bo idę po roku, gdzie pracowałem. Po prostu wiem, że chętnie bym się zajął karierą naukową, jednak nie chciałbym rezygnować z pracy absolutnie i jakieś 1/2, 2/3 etatu chetnie bym zostawił.

 

Dostałeś pracę w zawodzie?

 

niby tak, ale nie do konca. Bo na studiach zajłąem sie ostro statą i to mi tyłek uratowało. Teraz sam z siebie jeszcze ogarniam sql-a, bo wiem ze jest zapotrzebowanie na ryknu pracy, aczkolwiek bez programowania (do którego nie mam łba) moze byc ciezko.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...