Skocz do zawartości

525 lat życia jmk spędza kontemplując długowieczność Maryni


Hawkeye

  

72 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

No Ty to naprawdę lubisz się o jakieś pierdoły czepiać. Sap czy Gallo tak się po prostu przyjęło i dość często widzę takie sformułowania w necie na różnych forach, wiadomo o kogo chodzi i nie trzeba za każdym razem pisać pełnego imienia i nazwiska. Bardziej mógłbyś się przyczepić o robienie gracza 3&D z Redicka ;). Po prostu szybciej jest napisać KAT niż Karl-Anthony Towns, to samo z LeBronami etc.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj u mnie na osiedlu jakiś idiota wjechał na deptak pieszy, nie wiem nawet jakim cudem, bo tam prawie wszędzie są postawione przeszkody, żeby samochody nie mogły wjeżdżać, ale jakoś mu się udało. Całe szczęście że okazało się, że to taksówkarz, który ma wszystkie kursy i licencje, więc na pewno jechał bezpiecznie nie jak te hivy z ubera

Odnośnik do komentarza

No Ty to naprawdę lubisz się o jakieś pierdoły czepiać. Sap czy Gallo tak się po prostu przyjęło i dość często widzę takie sformułowania w necie na różnych forach, wiadomo o kogo chodzi i nie trzeba za każdym razem pisać pełnego imienia i nazwiska. Bardziej mógłbyś się przyczepić o robienie gracza 3&D z Redicka ;). Po prostu szybciej jest napisać KAT niż Karl-Anthony Towns, to samo z LeBronami etc.

Nie Sap xD

Odnośnik do komentarza

 

 

 

moja wątroba...

Zona Kamtka na wyjezdzie? ;)

 

 

Nie, kawalerski (weekend) mojego przyjaciela. Ciąg alkoholu od piątku do dzisiaj do 19... a do tego ponad 53K kroków wczoraj+dzisiaj (około 40km)...

 

 

40km? Nie bylo placone i z cocomo wywiezli was za Wroclaw do lasu? :P

 

 

Nie, BMW się znowu zepsuło i trzeba było popylać na piechotę :keke:

Odnośnik do komentarza

Z cyklu kurierzy go nienawidzą. Zamówił kocią karmę + żwirek o łącznej wadze 120 kg :kekeke:

 

Z cyklu koty mają zajebiste życie. Zamówiłem moim zioło (kocimiętkę). Za 60g dałem 10 zł. Czy moje zioło nie może być w podobnej cenie? :kekeke:

Odnośnik do komentarza

W sumie jak spodziewam się paczki to ktoś w domu jest, a akurat z tą firmą kurierską nigdy nie miałem przebojów i problemów z doręczeniem (GLS). A w razie czego dostawa w zooplus jest darmowa, więc mogę po prostu zamówić drugi raz :P

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...