Skocz do zawartości

524 rok z rzędu Marynia utrzymuje Arsene'a Wengera jako trenera przez podobieństwo imienia do nazwy "Arsenal"


Hawkeye

  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Reap, teraz jesteś influencerem i wrzucasz reklamy na fejsa?

Tak, tylko nie wiem do kogo się teraz zgłosić po hajs za to, jmk jest blogerem to może powie jak to działa? :crazy:

 

Dary losu same powinny zacząć przychodzić

A w ogóle to chyba Ty Reaper ostatnio odkryłeś Azaelię Banks? To sprawdź to:

https://www.youtube.com/watch?v=Ns_0zp00UQk

 

Całkiem spoko, chociaż do 212 się nie umywa :)

Snapczat jak na apkę, która pierwotnie służyła do wysyłania sobie nagich zdjęć, to zrobiła zawrotną karierę. Ale Zuckerberg chce ich wykończyć, bo nie chcieli mu się sprzedać, więc w zasadzie są dead men walking.

Już lecą na łeb na szyję, IMHO więcej niż 12 miesięcy już nie pociągną.

Odnośnik do komentarza

To ja jestem w opozycji do nich, bo mój ośmiolatek nie dość, że czyta płynnie od jakichś 4 lat, obecnie nawet filmy z podpisami, do tego zaczyna rozumieć pełne frazy po angielsku, to wolałbym, żeby zwolnił i znalazł więcej czasu na ganianie za piłką i jazdę na rowerze :-k

Odnośnik do komentarza

To ja jestem w opozycji do nich, bo mój ośmiolatek nie dość, że czyta płynnie od jakichś 4 lat, obecnie nawet filmy z podpisami, do tego zaczyna rozumieć pełne frazy po angielsku, to wolałbym, żeby zwolnił i znalazł więcej czasu na ganianie za piłką i jazdę na rowerze :-k

Poczęstuj piwem, dalej samo poleci.

 

A to obrazek bez związku do powyższego:

 

19060136_10158839205890483_5166176268621

Odnośnik do komentarza

Ja pierdolę :lol: W pierwszym meczu półfinałowym Pucharu Portugalii przegrałem z Boavistą 2-0 na ich stadionie. To w rewanżu się spiąłem, najlepsza 11-tka, wypoczęta na 100%. Ostro ruszyliśmy do przodu i mamy 2-0. W 65 min karny dla nas, ale mój pewniak do karnych z 90% skutecznością strzela w sam środek. Na szczęście w 80 min mamy ładną kontrę i strzałem z woleja podwyższamy na 3-0. Ustawiam drużynę do maksymalnej defensywy.

 

Mecz przedłużony o 2 minuty, 91:45 rzut rożny dla Boavisty. Jakiś kutas pada na murawę i mają karnego. Myślę sobie, że skoro ja nie wykorzystałem, to oni też nie powinni. I dokładnie tak się zdarza! Ich piłkarz strzela prosto w mojego bramkarza!

 

... a ten odbija piłkę przed siebie, strzelec do niej dobiega i dobitką daje wynik 3:1 i awans do finału Boavista :lol:

 

FML

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...