Skocz do zawartości

524 rok z rzędu Marynia utrzymuje Arsene'a Wengera jako trenera przez podobieństwo imienia do nazwy "Arsenal"


Hawkeye

  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Uff, 5h sprzątania z pomocą Mamy, ale mieszkanie wysprzątane na błysk <3 Teraz jeszcze ogarnąć kilka mebli i nowa odsłona mieszkania będzie skończona!

 

Zaraz opierdolę kolacyjkę i siadamy do roboty, bo kilka rzeczy się znów nawarstwiło :-k Ale pewnie uda się przemycić późnym wieczorem jakieś kilka odcinków seriali.

Odnośnik do komentarza

Całkiem możliwe, że i ja tam niedługo zawitam. Niestety nie turystycznie i nie kibicowsko ;).

 

 

Mam opinię od immunologów z Gdańska. Twierdzą, że ozonowanie to oszustwo i chętnie przyjmą mnie na konsultację, a może nawet na diagnostykę na oddziale. Muszę tylko najpierw przesłać swoją dokumentację medyczną mailem.

Odnośnik do komentarza

Całkiem możliwe, że i ja tam niedługo zawitam. Niestety nie turystycznie i nie kibicowsko ;).

 

 

Mam opinię od immunologów z Gdańska. Twierdzą, że ozonowanie to oszustwo i chętnie przyjmą mnie na konsultację, a może nawet na diagnostykę na oddziale. Muszę tylko najpierw przesłać swoją dokumentację medyczną mailem.

jak wyślesz, to się pewnie rozmyślą :P a u nich na NFZ, czy też prywatnie, bo jeśli prywatnie, to już trwa walka o $$ :D

Odnośnik do komentarza

Zacząłem grać w Batman Arkham Knight. Mam problem, żeby się w to wkręcić. Straszny chaos i rozpierducha od samego początku. Tam ciągle tak będzie? Trochę to inaczej wygląda niż Arkham City, nie mówiąc o Arkham Asylum, gdzie rozgrywka była po prostu spokojna i mocno noir ;). W Knight czuję się, jakbym z 8 pasażera Nostromo przeskoczył na Obcego 2 ;).

Odnośnik do komentarza

W rozgrywce afair sporo będzie rozpierduchy no i mnóstwo jazdy samochodem, ale pewne dialogi między dwójką osób są genialne i dla nich przemęczyłem się przez fabułę. Chociaż przemęczyłem to może złe słowo, dla nich chciałem dalej grać.

Odnośnik do komentarza

Zacząłem grać w Batman Arkham Knight. Mam problem, żeby się w to wkręcić. Straszny chaos i rozpierducha od samego początku. Tam ciągle tak będzie? Trochę to inaczej wygląda niż Arkham City, nie mówiąc o Arkham Asylum, gdzie rozgrywka była po prostu spokojna i mocno noir ;). W Knight czuję się, jakbym z 8 pasażera Nostromo przeskoczył na Obcego 2 ;).

 

No Arkham Knight jest taką odsłoną stawiającą na mocny badassing Batmana. Rozpierducha, batmobil i takie tam. Mnie podeszło, ale fakt że różnica jest w stosunku do poprzednich.

Odnośnik do komentarza

O kurwa jaki jestem przepity i przećpany po tym weekendzie. Feno fajnie że wpadłeś :-) Guli szkoda że nie wpadłeś :( Dziś czas znów ruszać w bój. Trzeba ogarnąć jakąś umowę ze spedycją i porozwozić lokalnie samemu towar.

Odnośnik do komentarza

Czyli Wrocław taka sama frekwencja CMF jak Szczecin ;)

 

Dziewczyna z Recza wygrała szóstkę w totka, niby tylko milion, ale ;) Leżałem z jej dziadkiem jeszcze w Choszcznie na oddziale, a mój przyszły szwagier się kiedyś z nią spotykał. Nie chcę oceniać, ale to bardzo specyficzna dziewczyna jest, róż i te sprawy, już teraz wydaje krocie na botoksy itp :D.

Odnośnik do komentarza

czolem!

 

dzieki Vami za piwko :) poczekam na jakas specjalna okazje z otwarciem ;)

jak dobrze pojdzie to widzimy sie za dwa tygle w Srodzie Wlkp a jak gorzej to w sierpniu we Wro :) wtedy juz postaram sie doniesc jakies swoje produkty na wymiane, wszak mam teraz zobowiazanie :P

 

ogolnie dobry dzien wczoraj byl; najpierw festiwal piwa a potem koncert Raz Dwa Trzy w rynku i wieczorny spacer :) git malina :) mam nadzieje, ze to zwiastuje dobry tydzien :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...