Skocz do zawartości

524 rok z rzędu Marynia utrzymuje Arsene'a Wengera jako trenera przez podobieństwo imienia do nazwy "Arsenal"


Hawkeye

  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Mogakolodi Ngele x2, 2-0 z Furth i Chemnitz w Bundeslidze :jupi:

 

W klubie nawet nie wiedzo z czego wypłacać xD

Mój afrykański zaciąg taki dosko :D Salami i Ngele, rewelacja. W ogóle, to mam czasami szczęście do takich napastników. W FM14 przez 10 sezonów Sem Witteven :wub: strzelił łącznie ponad 200 goli, kilmarnocki Larsson ;)

 

A teraz mam Ngele, ogórek wyjęty południowoafrykańskiej ligi za garść kasztanów :) A teraz, mój Botswańczyk wart jest z pięć milionów pieniędzy.

Odnośnik do komentarza

Bo nie miałem nic ciekawego do pokazania. Wrexham to był mój Everst, to było wszystko co mogłem osiągnąć.

Teraz to se gram i kupuje dziwnych ludków z Afryki.

Ale Wrexham, wow, pamiętam. Gareth Swattridge, od L2 do Premierleague, kurde, koleś nie umiał nic, ale CHARYZMA over 9000. O borze, jakie to było dobre, cymryzacja Wrexham to było najlepsze doświadczenie w grach ever.

WREXHAM!

 

Do zobaczenia Walio!

Odnośnik do komentarza

 

 

Ale Wrexham, wow, pamiętam. Gareth Swattridge, od L2 do Premierleague, kurde, koleś nie umiał nic, ale CHARYZMA over 9000.

Mam to samo w moim Oxfordzie, poholowałem z Conference do Premier League moich wychowanków: DP i ST, po czym gdy klub rozkwitł na najwyższym szczeblu i ściągnął lepszych graczy, to ci zechcieli sobie odejść (mając po ok 30 lat), choć mogli mieć piękną karierę w nowym klubie. I teraz to przeciętniaki w Brentford i Colchester, zamiast wychowywać następców w swoim domu. Smutno, że chcieli odejść, bo gdyby nie ja, to by nie wyściubili nosów z trzeciej ligi :(

Odnośnik do komentarza

ale ich masz, moi umarli, jak prawdziwi Walijczycy ;)

Znaczy się sejw popsuł ;)

Powiem Ci, że jest sezon 2030/31, a mi się gra przyjemnie jak nigdy, właśnie jestem na końcowym etapie operacji ostatecznego rozwiązania kwestii obcej i w kadrze zostało mi chyba ze czterech niewychowanków >21 lat. Jeszcze rok, dwa i będę atakował LM w stylu Celticu, walcząc tylko graczami wychowanymi w klubie :)

Odnośnik do komentarza

 

ale ich masz, moi umarli, jak prawdziwi Walijczycy ;)

Znaczy się sejw popsuł ;)

Powiem Ci, że jest sezon 2030/31, a mi się gra przyjemnie jak nigdy, właśnie jestem na końcowym etapie operacji ostatecznego rozwiązania kwestii obcej i w kadrze zostało mi chyba ze czterech niewychowanków >21 lat. Jeszcze rok, dwa i będę atakował LM w stylu Celticu, walcząc tylko graczami wychowanymi w klubie :)

 

Pławię się w Twoim sukcesie ;)

Odnośnik do komentarza

Apropo wcczeenych wstawań, to lubię minę kotów jak wydobywam sie spod pościeli przed 7 i widzę, ze to nie wywołało aplauzu na metrażu.

U mnie koty odwrotnie, od 6 rano już siedzą na łóżku i gapią się czekając na śniadanie. Kiedyś o 8 jeszcze nic nie dostały, to zaczęły ostentacyjnie łapami strącać rzeczy stojące na nocnej szafce.

 

Koty to chuje.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...