Skocz do zawartości

524 rok z rzędu Marynia utrzymuje Arsene'a Wengera jako trenera przez podobieństwo imienia do nazwy "Arsenal"


Hawkeye

  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

wstępne zmiany pod kątem ofe:) zabranie ok 25% z obecnych środków na Funduszu Rezerwy Demograficznej-reszta na polise ala emerytalna, w roku 2019 brak możliwości wypłaty środków, w latach 2020-2024 możliwość wypłaty 10% środków przy podatku 75% :) końcówka roku w robocie będzie znów masakryczna

Jakieś źródło? Chętnie dowiem się więcej.

Odnośnik do komentarza

 

 

Kurde nagłówki na 6G mocno zachęcają do obejrzenia meczu, ale najwcześniej uda się jutro :/.

https://twitter.com/pisorgpl/status/872734848712093696to oficjalny profil...

Nie zdziwiłbym się, gdyby wpłynęło jakieś zawiadomienie do prokuraturę o publikowanie rasistowskich treści.

 

Które raz dwa zostanie umorzone

 

Zapewne, ale media może obiec. Zwłaszcza uzasadnienie umorzenia.

Odnośnik do komentarza

 

Ja w tym roku 1000zł, a jak kupowałem auto to było z 600zł. Zastanawiam się jak będzie w przyszłym roku, bo teraz ostatni rok ze zwyżką, tyle, że ubezpieczenie mam do kwietnia, a urodziny w czerwcu, ciekawe czy polecą "rocznikowo"? :-k

Nie, podajesz im przecież pełną datę urodzenia ;)

 

No to lipa trochę, bo muszę dodatkowy rok bulić ekstra za zwyżkę obowiązującą mnie przez 2 miechy...

Odnośnik do komentarza

Któryś raz już na niedługiej przestrzeni czasu śni mi się, że szukam do kupienia jakiejś fajniej bejsbolówki. O co chodzi :-k

Co prawda takowej nie mam. Może trzeba kupić?

 

Na razie tłumaczę sobie to tak: Modna czapka: sukces. - wg sennika :keke:

Odnośnik do komentarza

schizzm albo szramek - z waszego doświadczenia: jak najlepiej dostać się z Lotniska do centrum Gdańska?

PKM - pomorska kolej metropolitarna. Dojedziesz do Wrzeszcza i tam przesiadka na SKM do Gdańska Głównego. Stacja PKM jest od razu naprzeciwko lotniska.

Nie jestem tylko pewien, czy ogarnęli już wspólny bilet :roll: (chyba tak). To szramek potwierdzi.

 

Ewentualnie możesz wybrać się na dłuższą przejażdżkę autobusem (nr 210).

Odnośnik do komentarza

 

schizzm albo szramek - z waszego doświadczenia: jak najlepiej dostać się z Lotniska do centrum Gdańska?

PKM, niektóre (a może już wszystkie) połączenia są prosto do centrum

 

 

no i brzmi ekstra, bo jakieś przesiadki słabo mi się widziały :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...