Skocz do zawartości

Forumowe rodziny – zrzutki na Netflixa, Spotify


Hajd

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, jasonx napisał:

Jakie sa realne ograniczenie spotify family? tzn wiem, ze w teorii 6 userow z jednego adresu. A w praktyce mozna to spokojnie z kolegami wspoldzielic?

Od 6 miesięcy współdzielę konto. Miasta: Poznań, Warszawa, Frankfurt, Londyn, coś w Norwegii i Suwałki (chyba, to Azja to nie jestem pewien)

 

Edyta dodaje, że kolega z Norwegii zrezygnował 2 miesiące temu chyba

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...
  • 3 tygodnie później...
1 minutę temu, Scorpio napisał:

Ja jestem otwarty na propozycje. Gdybyscie mieli jakies inne, sensowne propozycje na dostep do canal+, to bylbym chętny. Generalnie mam już dosyć streamow i chce oglądać Premiership jak człowiek.

 

Zaraz zbiorę ludzi do testów :P

A wydaje mi się, że jest lepsze, bo ma apke na windowsa, androida itp. Jak masz dobre łącze to jest ładna transmisja i nic nie tnie a czasem u Feno bywało z tym różnie. 

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Scorpio napisał:

Ja jestem otwarty na propozycje. Gdybyscie mieli jakies inne, sensowne propozycje na dostep do canal+, to bylbym chętny. Generalnie mam już dosyć streamow i chce oglądać Premiership jak człowiek.

A nie pisałeś ostatnio, że to chodzi jak gowno?

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, jmk napisał:

A.moge wziąć na próbę na ten weekend? Zobaczyłbym jak idzie u mnie na LTE z tel?

 

Zapłacę Ci 10zl za dwa dni.

Spoko, odezwij sie na PW.

 

3 minuty temu, Brudinho napisał:

Przetestowaliśmy z @kolek23 horizona. Wychodzi na to, że jednocześnie oglądać mogą 3 osoby. 

A co w tym horizonie macie? Ile by to kosztowalo?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...