Skocz do zawartości

Marynia zastrzega numer 523 na cześć ilości banów, które rozdał Icon za lepszych czasów, kiedy forum się nie psuło i nikt nie zakładał nowych tematów


krzysfiol

  

66 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Akceptowałem to gówno, bo wierzyłem że to jest już koniec. Jak teraz mam żyć? Jeszcze kurwa chujowy skład Lions i wiadomo że AB wszystko wygrają, a GSW rozjebie Cleveland i będzie sportowe gówno roku :)


Kurwa jeszcze Borrusia wyjebała Tuchela.

 

Kto ma sznur, do chuja?

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Jest jakiś zakaz sprzedaży stoperanu teraz? W takich miejscach jak stacje benzynowe czy sklepy, wydaje mi się, że kiedyś było, a teraz nigdzie nie ma :-k.

Bo takie rzeczy chyba mieli wycofać ze sprzedaży w takich miejscach. Nie wiem czy to przeszło :-k

 

A reszta leków jest...

 

Kurwy jebane.

 

Ah ci troglodyci ze stadionów...ups:

 

http://wolnosc24.pl/2017/05/30/czestochowa-25-latek-zaatakowany-maczeta-sprawcami-prawdopodobnie-obcokrajowcy/

 

Jakiś czas temu była podobna akcja w Lublinie. Na koniec okazało się, że nie Turcy, a Meksykanie; i nie zaatakowali, tylko byli ofiarami, bo podrywali jakąś dziewczynę, a jej koledzy postanowili się zemścić i wszystko zmyślili.

http://www.kurierlubelski.pl/wiadomosci/lublin/a/zmyslony-napad-na-wieniawie-sa-zarzuty-dla-kobiety-ktora-zmyslila-zdarzenie,9478749/

 

 

A w lewackich mediach tak samo z kibicami ;).

Odnośnik do komentarza

Ależ piękny Wielki Finał dziś był w "1 z 10". Kolo po trzech dobrych odpowiedziach brał na siebie. Dobił do 312 punktów i się pomylił. Potem drugi odpowiedział dobrze na kolejne pytanie i poleciał do samego końca bez pomyłki biorąc wszystko na siebie. Skończył mając 393 punkty.

 

P.S.

Swoją drogą dziś mi przyszło info o nagraniu mojego odcinka :>

Odnośnik do komentarza

Kurde, pamiętacie jakieś ważniejsze teksty z kampanii prezydenckiej z gazet/tygodników? Bo mi tak na dobre to tylko te nawoływania Wyborczej i bardzo otwarte redakcyjne przesłanie żeby głosować na Komorowskiego zostało. Chyba nawet Wpolityce tak otwarcie się nie opowiedziało po stronie Dudy.

Odnośnik do komentarza

Akceptowałem to gówno, bo wierzyłem że to jest już koniec. Jak teraz mam żyć? Jeszcze kurwa chujowy skład Lions i wiadomo że AB wszystko wygrają, a GSW rozjebie Cleveland i będzie sportowe gówno roku :)

 

Kurwa jeszcze Borrusia wyjebała Tuchela.

 

Kto ma sznur, do chuja?

Myslalem ze nie lubisz Lebrona?

Odnośnik do komentarza

Ukochana śpi, to można pograć w FM. Załatwiłem australijski chmiel w cenie o 20% niższej niż rynkowa. Do tego ze świeżego zbioru 2017. Będziemy prawdopodobnie pierwsi w Polsce. Taki mały sukces \m/

Odnośnik do komentarza

Ukochana śpi, to można pograć w FM. Załatwiłem australijski chmiel w cenie o 20% niższej niż rynkowa. Do tego ze świeżego zbioru 2017. Będziemy prawdopodobnie pierwsi w Polsce. Taki mały sukces \m/

 

Od której jesteś w piątek?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...