Skocz do zawartości

Marynia zastrzega numer 523 na cześć ilości banów, które rozdał Icon za lepszych czasów, kiedy forum się nie psuło i nikt nie zakładał nowych tematów


krzysfiol

  

66 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Zapomniało mi się, że po kolacji w knajpie ze znajomymi wylądowaliśmy jeszcze na chwilę w pubie ;) 2 piwka i woda dla małżonki.

 

Przykro mi, że ta historia ma takie prozaiczne zakończenie :( wiem, że oczekiwaliście fajerwerków.

Odnośnik do komentarza

Zamachowiec, fanatyk muzułmański, ale nie - wbrew temu co niektórzy chcieli by usłyszeć - uchodźca, bo co prawda syn bodajże Libijczyków, ale urodzony w Manchesterze.

Wbrew pozorom ta wersja też pasuje dla tych "niektórych", bo mają argument, żeby pokazać, że muzułmanie nie potrafią dostosować się do norm panujących w innych krajach.

Odnośnik do komentarza

 

Zamachowiec, fanatyk muzułmański, ale nie - wbrew temu co niektórzy chcieli by usłyszeć - uchodźca, bo co prawda syn bodajże Libijczyków, ale urodzony w Manchesterze.

Wbrew pozorom ta wersja też pasuje dla tych "niektórych", bo mają argument, żeby pokazać, że muzułmanie nie potrafią dostosować się do norm panujących w innych krajach.

 

 

A w których krajach normą jest wysadzanie się z bombą szrapnelową? :>

Odnośnik do komentarza

Łapanie za słówka, sens wypowiedzi jest jasny ;)

 

 

Sens jest taki, że trzeba coś zrobić, żeby takich zamachów nie było. Można zacząć od zaprzestania destabilizacji sytuacji na Bliskim Wschodzie, ale to raczej niemożliwe. Można więc zapobiegać wyciągania nieodpowiednich wniosków i odpowiedzialności zbiorowej, bo to powoduje jedynie dalszą alienację i sprzyja radykalizacji.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...