Skocz do zawartości

Marynia zastrzega numer 523 na cześć ilości banów, które rozdał Icon za lepszych czasów, kiedy forum się nie psuło i nikt nie zakładał nowych tematów


krzysfiol

  

66 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj jednak były znów piwka, kulturalnie powrót do domu chwilę po północy, a dzisiaj pobudka o 6.30 :| Miałem rozkminę czy wyjść z psem i wrócić jeszcze do łóżka, ale właściwie całkiem wyspany się już czuję, to sobie wydłużę elegancko leniwą niedzielę :) Dzisiaj praktycznie nie ruszam się z kanapy, ale będzie trzeba popracować, bo od 16 już same mecze :-k

Odnośnik do komentarza

 

Keith? Jaki jest powód używania przez ciebie dwóch imion na FB? :>

 

Tak jakos wyszło. Na zapasowym koncie mam normalnie.

 

 

Trochę to pretensjonalnie wygląda IMO, co najmniej jakbyś miał hrabiów wśród przodków ;)

 

Choć mogło być jeszcze gorzej, mógłbyś się podpisywać Nazwisko Imię :D

Odnośnik do komentarza

szkoda, że to będzie jedno z nudniejszych pożegnań z Premier League, właściwie wszystko jest już jasne :(. Można tylko liczyć na bekę z Liverpoolu, ale umówmy się, grając z Boro u siebie nawet Liverpool nie przejebie...

No, nie postawiłbym na to dużo pieniędzy :) To LFC, oni mają problem ze wszystkim poniżej top7 :)
Odnośnik do komentarza

 

 

Keith? Jaki jest powód używania przez ciebie dwóch imion na FB? :>

 

Tak jakos wyszło. Na zapasowym koncie mam normalnie.

 

 

Trochę to pretensjonalnie wygląda IMO, co najmniej jakbyś miał hrabiów wśród przodków ;)

 

Choć mogło być jeszcze gorzej, mógłbyś się podpisywać Nazwisko Imię :D

 

znam takich, którzy sie tutułują na fb per baron, więc moze przesiąkam droga kropelkową ich elitaryzmem xD

Ponadto podobają mi sie moje inicjały RTS

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...