Skocz do zawartości

Marynia zastrzega numer 523 na cześć ilości banów, które rozdał Icon za lepszych czasów, kiedy forum się nie psuło i nikt nie zakładał nowych tematów


krzysfiol

  

66 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Idę w tym roku na Primaverę. Miałem grupę zespołów, które chciałem zobaczyć i jak na złość, organizatorzy niemal wszystkie wsadzili w jeden dzień (czwartek) i w pokrywających się godzinach. Jak żyć :( (a np. w taką sobotę nawet za bardzo nie wiem na co isć, bo nic nie znam ;))

Odnośnik do komentarza

A Vami, chciałem napisać, że wczoraj kupiłem Naftali (pojawiło się w moim Tesco) i tak mi smakowało, że kupiłem dzisiaj pięć :D przy moim piciu będzie na...1,5 miesiąca pewnie. A i kupiłem też Hopken Hopken 2.0, ale to poczeka na jutro, wypijemy z kobito, której Naftali też mega smakowało. Ideolo piwo na lato przyznam. Btw czy Morświn jest już w sprzedaży?

Trainspotting 2 wjechało na sklepy jbc.

 

Bardzo dziękuje.

Gdzies w Kato sa piwa z Golema?

Odnośnik do komentarza

jest i kartka po VAR, co sądzicie? https://www.facebook.com/EurosportPL/videos/1014953201968989/kurde trochę trwało trzeba przyznać

 

dla mnie spoko! prawie mu urwał głowę tym łokciem, bandyta

 

ja po wczorajszym dochodzę do siebie, byłem już na Kępie Potockiej rowerem, zdzieliłem Somersby, kimnąłem się godzinkę, później zjadłem NAJLEPSZĄ pizzę w Warszawie, a teraz luzik lajcik na kanapie :)

Odnośnik do komentarza

 

Masz na myśli knajpę czy sklep? Tesco Silesia często ma Golema

Sklep oczywiście. Jutro zatem się chyba wybiorę do SCC obczaić, czy mają coś jeszcze w ofercie.

 

 

 

Masz na myśli knajpę czy sklep? Tesco Silesia często ma Golema

Sklep oczywiście. Jutro zatem się chyba wybiorę do SCC obczaić, czy mają coś jeszcze w ofercie.

 

 

No parę Naftali zostawiłem, ale pospiesz się ^^

Odnośnik do komentarza

 

jest i kartka po VAR, co sądzicie? https://www.facebook.com/EurosportPL/videos/1014953201968989/kurde trochę trwało trzeba przyznać

 

dla mnie spoko! prawie mu urwał głowę tym łokciem, bandyta

 

ja po wczorajszym dochodzę do siebie, byłem już na Kępie Potockiej rowerem, zdzieliłem Somersby, kimnąłem się godzinkę, później zjadłem NAJLEPSZĄ pizzę w Warszawie, a teraz luzik lajcik na kanapie :)

 

też wczoraj piłem piwko na Kępie :kekeke:

Odnośnik do komentarza

(...)

 

A zaraz wybijam do knajpy włoskiej, rezerwacja stolika w ogródku więc zimniutkie piwko wejdzie jak złoto! Ewentualnie może schłodzone białe winko? :-k

Jeśli masz znów zamiar urżnąć się jak prosię, to chyba jedno i drugie przerypane na drugi dzień, jednak po winie chyba gorzej :)

 

 

Zresztą, kogo ja pouczam :-k

Odnośnik do komentarza

 

(...)

 

A zaraz wybijam do knajpy włoskiej, rezerwacja stolika w ogródku więc zimniutkie piwko wejdzie jak złoto! Ewentualnie może schłodzone białe winko? :-k

Jeśli masz znów zamiar urżnąć się jak prosię, to chyba jedno i drugie przerypane na drugi dzień, jednak po winie chyba gorzej :)

 

 

Zresztą, kogo ja pouczam :-k

 

Alkoholika :keke:

Odnośnik do komentarza

Zaraz skończę trzeci sezon Milanem i najwyższy czas na zmianę otoczenia. Marzy mi się Real, a i wyniki w Madrycie w tym sezonie nie najlepsze, ale chyba się nie uda.

 

O właśnie dostałem wiadomość, że łaskawie nowi właściciele na razie mnie nie wyjebią :keke: no rejczel. 21 pkt przewagi nad drugą w tabeli Romą na 10 kolejek do końca, finał pucharu Włoch, ćwierćfinał LM z dużymi szansami na awans do półfinałów, superpuchar Włoch, a w zeszłym sezonie mistrzostwo i półfinał LM.

Odnośnik do komentarza

 

 

O właśnie dostałem wiadomość, że łaskawie nowi właściciele na razie mnie nie wyjebią :keke: no rejczel. 21 pkt przewagi nad drugą w tabeli Romą na 10 kolejek do końca, finał pucharu Włoch, ćwierćfinał LM z dużymi szansami na awans do półfinałów, superpuchar Włoch, a w zeszłym sezonie mistrzostwo i półfinał LM.

Dostałem tą samą wiadomość, gdy mój Oxford City wygrywał w sezonie wszystko od Tarczy Wspólnoty po finał LM, ale były właściciel sprzedał klub i nowy musiał się zastanowić, czy nie lepiej by było mnie zastąpić trenerem, którego w sezonie pokonałem :keke: po paru tygodniach dostaniesz informację, że bardzo w Ciebie wierzą.

Odnośnik do komentarza

 

O właśnie dostałem wiadomość, że łaskawie nowi właściciele na razie mnie nie wyjebią :keke: no rejczel. 21 pkt przewagi nad drugą w tabeli Romą na 10 kolejek do końca, finał pucharu Włoch, ćwierćfinał LM z dużymi szansami na awans do półfinałów, superpuchar Włoch, a w zeszłym sezonie mistrzostwo i półfinał LM.

Dostałem tą samą wiadomość, gdy mój Oxford City wygrywał w sezonie wszystko od Tarczy Wspólnoty po finał LM, ale były właściciel sprzedał klub i nowy musiał się zastanowić, czy nie lepiej by było mnie zastąpić trenerem, którego w sezonie pokonałem :keke: po paru tygodniach dostaniesz informację, że bardzo w Ciebie wierzą.

 

 

Już 2 razy mi się zdarzyło, że jednak mnie wywalano, pomimo dobrych wyników. Tym razem nie miałbym nic przeciwko :)

Wystarczy na dzisiaj FMa. Zawodnicy zaczynają pyszczyć, nie chce mi się ich pacyfikować przed najważniejszymi meczami sezonu :ziew:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...