Skocz do zawartości

Teleturnieje


FYM

Rekomendowane odpowiedzi

cos mi sie nie kce otwierac tam nic...

btw widze ze we wtorek i srode o 13:00 sa powrotki. Ogladal ktos kiedys? Sa na bierzaco i we wtorek leci z ost soboty a w srode z niedzieli czy daja jakies starocie??

 

ogladalem.

rezyser : andrzej wajda... marne show

zazdrosny jestes? miala farta i tyle. Poprzednio jak laska wygrala 500tys tez byly glosy ze wyrezyserowane...bo sa szybko odpowiadala....a jak strzalala to tez oszustro? :doh!:

Odnośnik do komentarza
cos mi sie nie kce otwierac tam nic...

btw widze ze we wtorek i srode o 13:00 sa powrotki. Ogladal ktos kiedys? Sa na bierzaco i we wtorek leci z ost soboty a w srode z niedzieli czy daja jakies starocie??

 

ogladalem.

rezyser : andrzej wajda... marne show

zazdrosny jestes? miala farta i tyle. Poprzednio jak laska wygrala 500tys tez byly glosy ze wyrezyserowane...bo sa szybko odpowiadala....a jak strzalala to tez oszustro? :doh!:

Qcz, przecież to z góry wszystko ustalone jest. Jak ktoś tu wygrywa powyżej 100tyś złotych, to wiadomo, że przekręt... chora mentalność.

Sam nie wygra to innym też nie da.

Odnośnik do komentarza

w tym, że nie ma pewności wcale, że strzelała. To, że mówi, że strzela wcale nie musi być prawdą. Myślę, że była to pewna gra z jej strony, że nie wie, a potem zaznacza dobrą odpowiedź. Może asekurowała się, że jeżeli będzie źle to powie, że to był strzał. Ja tam w żadne teorie spiskowe nie wierze. Miała dziewczyna szczęście i wiedzę i wygrała. Brawa dla niej. Pół miliona po maturze to całkiem niezły start. Pytania za milion bardzo trudne i tylko dla wtajemniczonych mocno w kino.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Niestety, nie za dobrze. Odgadłem pierwszą piosenkę, a potem nerwy wzięły górę [a jeszcze przy jednej piosence przycisk mi, kutwa, nie zadziałał :/ - chyba będzie widoczne, naciskam przycisk, zaraz po mnie naciska dziewczyna i jej się wyświetla...] i ostatecznie wygrałem symboliczną stówkę, plus kuferek.

 

Spodobałem się jednak producentom [ha, nareszcie opłaciło się być tak niesamowicie fajnym :P] i dostałem już zaproszenie na kolejny program jak tylko odczekam pewien okres czasu, którego według regulaminu nie mogę podać... Teoretycznie wyników też nie powinienem podać, ale tu sami swoi i nikt mnie nie wyda :P

 

Kilka randomowych notek ode mnie:

 

- Niezapomniane doświadczenie, kurka, nerwy ogromne ale i podniecenie :P

- Studio jest malutkie, będąc tam osobiście nie da się uwierzyć jak oni to robią, że w TV wydaje się to taka duża przestrzeń

- Nie pozwolili mi pozdrowić ani jednej osoby, ponieważ oni mają wyznaczony na program dokładnie 25 minut, a za każdą minutę wydłużenia muszą bulić 12 tysięcy złotych! W odcinku przede mną zdyskwalifikowali jedną osobę z tego powodu :|

- Nie znam dokładnej daty emisji, program zastrzega sobie dowolny układ odcinków, wedle ich własnego widzimisię

 

Mam nadzieję, że następnym razem będzie lepiej, muszę przyznać, że zjadły mnie trochę nerwy i trochę sobie wyrzucałem, że mogłem sobie poradzić znacznie lepiej - finał był jak dla mnie BANALNY i gdybym lepiej poradził sobie w rundach eliminacyjnych miałbym 10 tysięcy złotych w kieszeni...

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące później...
  • 8 miesięcy później...
  • 4 miesiące później...
  • 2 miesiące później...
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...