Skocz do zawartości

Marynia wylewa 522 łzy nad strasznym losem mieszkańców Podlasia


krzysfiol

  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

kurwa zniknęły mi ikony uruchomionych aplikacji z taskbaru... restart laptopa oczywiście nie pomógł :/

Pewnie jakaś aktualizacja shella idzie ;)

 

zastanawiam się czy ubicie explorer.exe coś da :) i nie wiem czy mam uprawnienia na służbowym lapku, żeby proces ubić

Odnośnik do komentarza

ale jestem gupi

 

kupuje jakiegoś gościa na przykład za 300k € (prawie cały budżet transferowy), podpisuje umowę na 2 lata. w pierwszym sezonie gra dokładnie tak, jak od niego oczekuje - jest najlepszym strzelcem, w dużej mierze dzięki niemu awansujemy. w drugim sezonie kupuję mu zmiennika, który okazuje się od niego lepszy... no i teraz koleś ma pół roku do końca kontraktu, i w sumie widzę, że dalej to on się już nie rozwinie, więc planuje nie przedłużać z nim kontraktu. no ale HALO, przecież zapłaciłem za niego tyle kasy... i zaczynam się głowić, bo przecież tyle piendzy za niego zapłaciłem, a tu nagle ma odejść za friko? próbuję sobie przestawić w głowie, że przecież za te 300k € on zrobił to, co do niego należało :| no ale jakiś janusz ze mnie wychodzi i taki efekt

Odnośnik do komentarza

Sprzedajesz go w grudniu, zarabiasz na nim (skoro dobry, to chyba dostaniesz za niego więcej niż zapłaciłeś). W czym problem?

 

no nie, nikt go nie chce kupić :) bo koleś bez formy, do tego pół roku do końca kontraktu, więc mi go podpiszą za friko :/

Odnośnik do komentarza

 

Sprzedajesz go w grudniu, zarabiasz na nim (skoro dobry, to chyba dostaniesz za niego więcej niż zapłaciłeś). W czym problem?

 

no nie, nikt go nie chce kupić :) bo koleś bez formy, do tego pół roku do końca kontraktu, więc mi go podpiszą za friko :/

 

 

Jakieś dziwne te nowe eFeeMy ;)

Odnośnik do komentarza

Ja raz dostałem dziennikiem przez łeb od pani od muzyki w podstawówce za to, że w piosence o Mozarcie w wersecie: "geniusz Amadeusza to do siebie ma, przemijają wieki a on trwa", śpiewałem na cały ryj: "głupota Skarabeusza to do siebie ma, przemijają wieki ona trwa". Bo mój jeden kolega miał ksywę Skarabeusz :( oczywiście wszyscy się darli, a tylko ja dostałem ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...