Skocz do zawartości

Marynia wylewa 522 łzy nad strasznym losem mieszkańców Podlasia


krzysfiol

  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

 

Znajomy lata jak wariat na rowerze, od lat ma zajawkę, dawno temu OIDP lekarze mu powiedzieli, że jak będzie miał kolejny wypadek, to prawdopodobnie zejdzie, oczywiście miał kolejny, wymaga skomplikowanej operacji i robi zbiórkę publiczną, żeby umożliwić sobie powrót na rower.

Sam nie wiem, czy szanować jak pojebany za pasję, czy gardzić za totalny brak szacunku dla własnego zdrowia. :-k

Mówisz o Maćku Kiwaku?

Tak :)

No to to jest coś, co ciężko zrozumieć komuś, który nie nakręcił się na "sporty ekstremalne". Kiedy dochodzisz do punktu, w którym nie jesteś za nikogo (oprócz siebie) odpowiedzialny i wiesz, że nawet jeśli Ci się coś stanie, to będzie warto. Zresztą nie dalej jak wczoraj gadałem z Gniazdem na temat Maćka i tej całej sytuacji i z tego co Wojtas mówił, to ten wypadek to absolutnie nie ani wina, ani błąd Maćka, tylko chujowy zbieg okoliczności :|

Nie wiem, nie oceniam sytuacji, nie znam sie na tym sporcie. Samego goscia znam dosc slabo, ale poznałem go ponad dekade temu na etapie "kolejny wypadek to śmierć" i od tego czasu cyklicznie słyszę o kolejnych takich jego urazach. Szanuję pasję, ale jednak jak widzę setki ludzi chorujących bez nadziei na wyzdrowienie, to wkurzam sie, ze oni nie mają szans, a jakiś gość sam sobie robi krzywdę bez przymusu czy nawet kokosow z tego zarobku. Nie uprawialem takiego sportu i nie wiem, co tacy ludzie maja w glowach, ale ja na jego miejscu dawno bym posłuchał rodziny i zatroszczyl sie o wlasne zycie niz o kolejne kuku na takich rowerkach.

 

 

No dlatego mówię, że to ciężkie do zrozumienia. Ty się patrzysz zdroworozsądkowo na ten temat, ale to jest coś, co wykracza poza te bariery ;)

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj chyba praca zdalna :-k


internety o sprawie magdaleny żuk jeszcze:

 

wyczytałem coś takiego cytuję "Rutkowski już miał okazje pracować nad podobną sprawą, a mianowicie chodzi o śmierć Karoliny Kaczorowskiej w Karpaczu (szukaj w google) gdzie przebywali z nią znany już Markus Włodarski (obecny partner śp.Magdaleny Żuk), a zarazem syn Artura Włodarskiego znanego dziennikarza Gazety Wyborczej. Obecny też tam był Maciej Solczak (kolega Markusa który poleciał do Egiptu). Na słynnym nagraniu widzimy jak podczas rozmowy Markusa z Magdą dzwoni do niego Złoty, a Złoty to Kamil Złoty/Cichosz były chłopak śp.Karoliny Kaczorowskiej. Chłopaki dziwnym trafem czyszczą wszystkie konta w internecie i odnoszę wrażenie, że Rutkowski też ma za zadanie odwrócić kota ogonem, a nie dokopać się do prawdy. W sprawie śmierci Karoliny Kaczorowskiej przewijają się te same osoby i oczywiście Rutkowski ani policja nikogo nie podejrzewa, a sprawa kończy się jako samobójstwo. Analiza toksykologiczna wykonana podczas sekcji zwłok wykazała, że Karolina była pod wpływem narkotyków. Mieszkanie Karoliny zostało okradzione zaraz po jej śmierci z bardzo dużej ilości biżuterii i pieniędzy, a sąsiadami byli właśnie Markus z kolegami. Sprawa śmierci Magdy Żuk i znowu te same osoby i oczywiście znowu Rutkowski bierze sprawę i to za free. Co Rutkowski nie ogarnia już że miał styczność z Markusem i jego kolesiami rok wcześniej? Przypadek? Kolejna konferencja i cisza na ten temat? Rutkowski pamięta, że działał już wiele razy w Egipcie, Tunezji, Vietnamie i innych krajach arabskich, a nie pamięta, że działał w Karpaczu? Panie Rutkowski może się Pan wypowie na ten temat? Wszystko jest do znalezienia w sieci (internetach)" jeśli to prawda to wychodzi na to że wygra ten który zapłaci mu więcej, Markus vs rodzice Magdy
Odnośnik do komentarza

Lad/Szu miał założyć, ale to jak z jego analizami taktycznymi ;) :P

 

No i timon miał jakąś aferę do ujawnienia, ale też mu zabrakło czasu. W sumie to jego zniknięcie też mogło być komuś bardzo na rękę, może też trzeba by było poruszyć ten temat w owym kryminalnym temacie :>

Odnośnik do komentarza

To o aferze timona przegapiłem informację :D A analizy taktyczne lada były bardzo pomocne. Wyobraziłem sobie, co by tam mógł doradzić, wdrożyłem i gra się dużo łatwiej :D

 

Niemniej jednak, jak na te tematy flejmu nie będzie, to ja zacznę inny. Msza w kościele katolickim jest nudna, wegetarianka jest hipokrytką jak uprawia seks oralny, a stosujący dietę bezglutenową to pedały!

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...