Skocz do zawartości

Marynia wylewa 522 łzy nad strasznym losem mieszkańców Podlasia


krzysfiol

  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

dobra, urlopy przekazane do akceptacji :> czekam na zwrotkę!

 

Kufa, ja mam już dawno wysłane większość wniosków po grudzień i dalej nie mam odpowiedzi lol. A tu trzeba bookować Francję przed świętami :-k

I po rozmowie w nowej firmie. Czekam na odezwanie się do piątku.

Bry.

 

Potencjalny nowy pracodawca?

Odnośnik do komentarza

 

I po rozmowie w nowej firmie. Czekam na odezwanie się do piątku.

Bry.

 

Potencjalny nowy pracodawca?

 

Tak, potencjalnie nowa firma. Zobaczymy, przynajmniej powiedzieli normalnie jakie są zarobki, a nie pytali się ile chcę ;)

Odnośnik do komentarza

Ja pokochałem audiobooki, zawsze w trasie sobie odpalam. Kupiłem transmiter FM i lecą mi na głośnikach samochodowych :) przesłuchałem już "Złego", "Miedziankę, "Polska odwraca oczy", "Zbrodnię i karę", "Dżumę", a teraz kończę "Jądro ciemności". W kolejce czekają książki Stasiuka :)

Odnośnik do komentarza

Kończymy na dzisiaj pracę. Tel. nie obieramy, powiadomienia z maila wyłączamy.

 

Teraz tylko do 20 i Anwilek w Słupsku :)

 

Albo i nie, wóz transmisyjny się rozkraczył na drodze i nie wiadomo czy zastępczy dojedzie do Słupska na czas... :(

Odnośnik do komentarza

Ja pokochałem audiobooki, zawsze w trasie sobie odpalam. Kupiłem transmiter FM i lecą mi na głośnikach samochodowych :) przesłuchałem już "Złego", "Miedziankę, "Polska odwraca oczy", "Zbrodnię i karę", "Dżumę", a teraz kończę "Jądro ciemności". W kolejce czekają książki Stasiuka :)

Mi w aucie zazwyczaj brzęczy żona tudzież córka lub muzyka. I tak po jakimś czasie się wyłączam i skupiam na jechaniu. Na audiobooku bym w ogóle się nie skupił. Głownie na co dzień i tak podróżuję autobusem i metrem, tam mogę sobie na spokojnie poczytać.

No, chyba że wsiądzie jaki kiedyś dwóch braciszków Mormonów i jeden drugiemu opowiadał po hamerykańsku o The Walking Dead :p wtedy w ogóle się nie mogłem skupić na czytaniu, tylko na słuchaniu ich.

Odnośnik do komentarza

Znajomy lata jak wariat na rowerze, od lat ma zajawkę, dawno temu OIDP lekarze mu powiedzieli, że jak będzie miał kolejny wypadek, to prawdopodobnie zejdzie, oczywiście miał kolejny, wymaga skomplikowanej operacji i robi zbiórkę publiczną, żeby umożliwić sobie powrót na rower.

Sam nie wiem, czy szanować jak pojebany za pasję, czy gardzić za totalny brak szacunku dla własnego zdrowia. :-k

Odnośnik do komentarza

Znajomy lata jak wariat na rowerze, od lat ma zajawkę, dawno temu OIDP lekarze mu powiedzieli, że jak będzie miał kolejny wypadek, to prawdopodobnie zejdzie, oczywiście miał kolejny, wymaga skomplikowanej operacji i robi zbiórkę publiczną, żeby umożliwić sobie powrót na rower.

Sam nie wiem, czy szanować jak pojebany za pasję, czy gardzić za totalny brak szacunku dla własnego zdrowia. :-k

Jedno i drugie. Przynajmniej wiadomo na co zbiórka i przez co. A nie dla Brajanka na dom za 300 tys. zł ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...