Skocz do zawartości

Marynia wylewa 522 łzy nad strasznym losem mieszkańców Podlasia


krzysfiol

  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Kowal: W Krakowie ma sens klub koszykówki? Jeden z biznesmanów zaczął mocniej dotować w drużynę i niby awansowali do pierwszej ligi, ale już sondują rynek i pytają o reprezentantów kraju xD. Byli w stanie nawet utrzymywać Amerykanina z polskim paszportem przez kilka miesięcy tylko do treningu (nie można już było zgłaszać do ligi), aby sobie go zaklepać na następny sezon.

 

Nawet zaczyna głośniej mówić o pucharach europejskich grając w pierwszej lidze xD.

 

Tylko nie wiem czy cały kibicowski potencjał nie zjadają Wisła z Cracovią.

Odnośnik do komentarza

 

Lepsze są takie:

"Skończył się rok szkolny, zdałem maturę i leżałem sobie z piwkiem na działeczce. Nagle dzwoni telefon z Anglii:

- Halo

-Halo

- Kto mówi?

- Roman Abramowicz, chce Pan być trenerem Chelsea?

- Pewnie

- No to zapraszam do Londynu"

Polecę klasykiem ;)

"Bulgotanie u podnóży miednicy" - to jest złoto :D

Odnośnik do komentarza

@beeres: Na koszykówce się za bardzo nie znam, ale w Krakowie masz niemal wyłącznie żeńską Wisłę Can-Pack, a tak to koszykówki na wysokim poziome to raczej się nie zobaczy.

 

To się akurat może wkrótce zmienić, bo plany zakładają zbudowanie drużyny na miarę Prokomu Trefla z początku wieku. Teraz tylko kwestia czy gość się nie zniechęci po 2/3 słabszych sezonach, gdy trzeba się trochę nauczyć biznesu, albo czy w ogóle ten projekt po jednym sezonie się nie zwinie, bo zacznie brakować $$$.

 

Ten ktoś to Kotarba-Majkutewicz, od stacji paliw R8.

Odnośnik do komentarza

Myślę, że jak faktycznie będą rywalizować o mistrzostwo, to i kibiców przyciągną. W końcu skoro tak niszowa dyscyplina, jak hokej (przynajmniej w Polsce niszowa) ma regularnie całkiem dużo osób na trybunach, to i koszykówka swoich przyciągnie.

Odnośnik do komentarza

Na PLK (przynajmniej) niektóre mecze to chętnie skoczyłbym w Poznaniu, ale niestety tylko 1 liga jest i jakoś nie było mi po drodze w tym sezonie, choć 2-3 razy miałem w planach, a potem musiałem je zmienić :/.

 

Zieloną Górę masz niedaleko. A powinni awansować do finału.

Odnośnik do komentarza

 

Na PLK (przynajmniej) niektóre mecze to chętnie skoczyłbym w Poznaniu, ale niestety tylko 1 liga jest i jakoś nie było mi po drodze w tym sezonie, choć 2-3 razy miałem w planach, a potem musiałem je zmienić :/.

 

Zieloną Górę masz niedaleko. A powinni awansować do finału.

 

No właśnie myślałem, że może w PO się przejadę na jakiś mecz jak znajdę jakiegoś kompana, bo samemu to mi się pewnie nie będzie chciało tłuc w pociągu i na meczu siedzieć :P.

Odnośnik do komentarza

SZU, coś pisałeś o antifie na ulicy :>

 

Tczew:

 

Dzisiaj w Tczewie doszło do niecodziennego spotkania. Ze swoich kryjówek wynurzyli się różnego rodzaju lewacy pod dowództwem nieustraszonej Antify by zaprotestować przeciwko nacjonalizmowi, co jest związane z dużą aktywnością naszego koła w tym mieście.

Nacjonaliści nie mogli sobie pozwolić by przegapić tak niezwykły i rzadki widok tylu lewaków w jednym miejscu, i również tam przybyli. Mimo liczebnej przewagi zwolennicy społecznych degeneracji tego spotkania i utraty barw miło wspominać nie będą 1f642.png

 

 

Ale nie wiem czy prawda;).

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...