Skocz do zawartości

Hej! Czy to kolejna porażka Arsenalu? Nie, to tylko Marynia 521!


krzysfiol

  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Jak tak czytam co piszecie to stawiam tezę, że ten cały craft to po prostu snobizm :P

Zawsze to powtarzam. Nie zdziwiłbym się gdyby się okazało, że to nikomu nie smakuje, tylko wszyscy ci piwosze neofici boją się to głośno powiedzieć ;)
Istnieją nawet zboczeńcy lubiący żelki anyźowe więc tak daleko bym nie szedł.
Odnośnik do komentarza

No nie do konca Szu. Jak masz wszystkie bebechy zdrowe to moze i tak, ale jesli cokolwiek z jelit i okolic masz nie do konca zdrowe to kazde zarcie smieciowe lub tez niedostosowane do Ciebie (laktoza,gluten,blonnik,insulina itp) tylko pogarsza Twoj stan.

A co do win, no spoko jest wiele i się mega różnią, ale butelka nie kosztuje tyle co nawet kraftowe piwo, które możesz wziąć do tej dyszki na spróbowanie czy ci smakuje.

Odnośnik do komentarza

Misiek no ale ogórek nie jest slodki. Ogórkowe piwo mogę pić, tak samo jak uber gorzkie i uber kwaśne, ale słodkiego nie zdzierżę.

Och, przełam swoją barierę komfortu :)

 

Ja tam w ogóle alko słabo lubię, wódka budzi we mnie wstręt (i przez lata musiałem to ukrywać, bo presja społeczna :lol ), a z piw to jedynie Paulanery i Fortuna Czarna mi naprawdę smakują (nie wiem, czy to już duraleks, ale jeśli tak, to trudno :) ).

Odnośnik do komentarza

No właśnie ja wódki też nie bardzo, ale ostatnio zauważyłem, że czystej. Księżycówka aromatyzowana, taką jaką robi wujek mojej żony jak najbardziej. ;)

 

Zresztą zwyczaj picia czystej to chyba nasz lokalny fenomen, zresztą przybyły od Ruskich. No i pełen sprzeczności, bo jest niedobra w smaku, tak że trzeba ją chłodzić, żeby tego smaku nie czuć, a jako fortifier (wzmacniacz?) do drinków to niegodne prawdziwego faceta :P

Odnośnik do komentarza

Vami niedawno pisał o jakiejś "zajebistej" knajpie w Poznaniu, gdzie właśnie słyną z podawanie ciepłej wódki :roll:

 

Ale takiej zmrożonej to bym się chętnie napił :-k W sobotę będzie okazja :) Ciekawe czy uda się odpalić grilla, jak w nocy ma być 3 stopnie :/

Odnośnik do komentarza

No właśnie ja wódki też nie bardzo, ale ostatnio zauważyłem, że czystej. Księżycówka aromatyzowana, taką jaką robi wujek mojej żony jak najbardziej. ;)

 

Zresztą zwyczaj picia czystej to chyba nasz lokalny fenomen, zresztą przybyły od Ruskich. No i pełen sprzeczności, bo jest niedobra w smaku, tak że trzeba ją chłodzić, żeby tego smaku nie czuć, a jako fortifier (wzmacniacz?) do drinków to niegodne prawdziwego faceta :P

Zawsze mnie bawi to przerażone spojrzenie tutejszych znajomych i pytanie: jak to jest możliwe pić wódkę nie w postaci drinka? :)

Odnośnik do komentarza

 

No właśnie ja wódki też nie bardzo, ale ostatnio zauważyłem, że czystej. Księżycówka aromatyzowana, taką jaką robi wujek mojej żony jak najbardziej. ;)

 

Zresztą zwyczaj picia czystej to chyba nasz lokalny fenomen, zresztą przybyły od Ruskich. No i pełen sprzeczności, bo jest niedobra w smaku, tak że trzeba ją chłodzić, żeby tego smaku nie czuć, a jako fortifier (wzmacniacz?) do drinków to niegodne prawdziwego faceta :P

Zawsze mnie bawi to przerażone spojrzenie tutejszych znajomych i pytanie: jak to jest możliwe pić wódkę nie w postaci drinka? :)

 

Ja robiłem pokazy w Irlandii jak spożywać gorzoł na czysto :)

Odnośnik do komentarza

 

 

No właśnie ja wódki też nie bardzo, ale ostatnio zauważyłem, że czystej. Księżycówka aromatyzowana, taką jaką robi wujek mojej żony jak najbardziej. ;)

 

Zresztą zwyczaj picia czystej to chyba nasz lokalny fenomen, zresztą przybyły od Ruskich. No i pełen sprzeczności, bo jest niedobra w smaku, tak że trzeba ją chłodzić, żeby tego smaku nie czuć, a jako fortifier (wzmacniacz?) do drinków to niegodne prawdziwego faceta :P

Zawsze mnie bawi to przerażone spojrzenie tutejszych znajomych i pytanie: jak to jest możliwe pić wódkę nie w postaci drinka? :)

 

Ja robiłem pokazy w Irlandii jak spożywać gorzoł na czysto :)

 

 

POLAND STRONK

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...