Skocz do zawartości

Hej! Czy to kolejna porażka Arsenalu? Nie, to tylko Marynia 521!


krzysfiol

  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

 

 

kurde korci mnie zakup Galaxy S8+ :-k ale kuźwa 3999zł... (ewentualnie w rtv euro agd 20 rat 0% i pierwszą płacą oni)

 

Przy minimalnych różnicach w stosunku do S7? Strata hajsu.

 

No ja się ewentualnie będę przenosił z S5, więc jak iść w coś to już lepiej w S8

 

 

Czemu? S7 już kapkę potaniał, a jedyne różnice jakie S8 ma to wygląd (przyznam, śliczny) i inna konstrukcja czytnika palca. Bateria to samo. Ja tam jestem rozczarowany, Apple nie będzie musiało się starać z ósemką ;)

 

Ja kminię czy by nie zakupić SE w miejsce 5S ze względu na spadek wartości 5S, a jesienią będzie kolejny :-k a tak mogę swojego sprzedać za ~800, a SE kupić za 1100 na firmę ojca ^^

 

no tak nie do końca tylko wygląd: http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=8523&idPhone2=7945

 

 

No wiadomo, że lepsze bebechy, parę bajerów jak 3D Touch (gdzie pozew Apple :keke: ?), kapkę lepszy przedni aparat. I co, to jest warte niemałej różnicy w kasie ;) ?

 

Znaczy wiesz, róbta co chceta. Dla mnie S8 to fakap Samsunga na poziomie iPhone'a 7 rok temu i Ear Podsów. A cena to totalny absurd a la Apple

 

no, ta cena mnie właśnie odrzuca generalnie

Odnośnik do komentarza

 

Nieprawda. Większość ubezpieczeń można wypowiedzieć. Co prawda całości się nie odzyska ale proporcjonalnie za niewykorzystany okres jest jak najbardziej realne. Dlatego pytałem o przedmiot ubezpieczenia.

Tak szczerze to nie wiem. :) Trochę głupio, że dałem się tak nabrać, ale cóż, za niewiedzę się płaci.
Przeczytaj umowę. Najlepiej i ubezpieczenia i kredytu. Zwróć uwagę na to, czy przy rezygnacji z ubezpieczenia nie wzrasta oprocentowanie (takie wynalazki też są a mogli Ci dać inna promocję). W większości przypadków dostaniesz proporcjonalny zwrot za niewykorzystany okres ubezpieczenia.
Odnośnik do komentarza

Najpierw myślałem, że to wrzuciłeś, żeby szerzyć zażenowanie wśród ludzi, bo myślałem, że to jakaś internetowa celebryta typu abstrachuj, ale później zobaczyłem pierwszy komentarz.

 

Pewnie ci Reaper teraz głupio, bo ty mogłeś być twarzą Multikina? :> :P

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...