Skocz do zawartości

Hej! Czy to kolejna porażka Arsenalu? Nie, to tylko Marynia 521!


krzysfiol

  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

ARRIVALS 16/17


Players

Club

Transfer sum

Paul Pogba

506.png?lm=1461750716

Juventus

£89.25m

Henrikh Mkhitaryan

16.png?lm=1396275280

Bor. Dortmund

£35.70m

Eric Bailly

1050.png?lm=1408655310

Villarreal CF

£32.30m

Zlatan Ibrahimovic

583.png?lm=1464899851

Paris SG

Free transfer

James Wilson

22.png?lm=1407654006

Derby

End of loan

Adnan Januzaj

289.png?lm=1485645633

Sunderland

End of loan

Cameron Borthwick-Jackson

543.png?lm=1467496784

Wolves

End of loan

Sam Johnstone

405.png?lm=1469443765

Aston Villa

End of loan

£157.25m
Odnośnik do komentarza

Różnica w mentalności dobrego polskiego zawodnika i światowego polskiego zawodnika?

 

Jędrzejczyk w PN:

 

Nie lubię zmian, zawsze jadłem i będę jeść kebab. Nie zrezygnuje z tego bo jest moda na fit jedzenie (...)

 

 

:D

 

Lewandowski chyba by musiał się dowiedzieć jak wygląda kebab...

Ja to odbieram wręćz przeciwnie. Zaplusował u mnie. Nie ma pewności, że jakby wpierdalał buraki to grałby lepiej. Nie sądzę żeby wcinał kebsa na śniadanie obiad i kolację. Wtedy faktycznie byłby problem Pewnie raz na jakiś czas sobie zje i nic złego w tym nie widzę. Pewnie spali go przez pół jednego treningu.

 

Sobiech chyba jest na diecie u Lewandowskiej, a gra piach.

 

 

Z tymi psychologami to też ma rację. Jeszcze kołcza może sobie powinen wziąć ;)

Odnośnik do komentarza

 

Trzeba było być niezłym naiwniakiem, żeby myśleć że Mourinho w pierwszym sezonie odmieni Man Utd. IMO jak na posiadaną kadrę i tak mu dobrze idzie.

A zważając na to, że wydał ponad 100 milionów funtów?

 

to tylko, ile tym razem już naprawdę wyda Everton bo znowu będzie wielki bo ktoś na forum Evertonu tak pisze, kto pracuje dla Evertonu to wie.

Odnośnik do komentarza

 

Różnica w mentalności dobrego polskiego zawodnika i światowego polskiego zawodnika?

 

Jędrzejczyk w PN:

 

Nie lubię zmian, zawsze jadłem i będę jeść kebab. Nie zrezygnuje z tego bo jest moda na fit jedzenie (...)

 

 

:D

 

Lewandowski chyba by musiał się dowiedzieć jak wygląda kebab...

Ja to odbieram wręćz przeciwnie. Zaplusował u mnie. Nie ma pewności, że jakby wpierdalał buraki to grałby lepiej. Nie sądzę żeby wcinał kebsa na śniadanie obiad i kolację. Wtedy faktycznie byłby problem Pewnie raz na jakiś czas sobie zje i nic złego w tym nie widzę. Pewnie spali go przez pół jednego treningu.

 

Sobiech chyba jest na diecie u Lewandowskiej, a gra piach.

 

 

Z tymi psychologami to też ma rację. Jeszcze kołcza może sobie powinen wziąć ;)

Ma racje sugerując, ze to moda? Ciekawe.

 

Zaplusował ignorancja?

 

Rozumiem, ze wybór jest tylko kebs albo buraki? Come on, Lewy, Ronaldo czy Raul grają/li tak długo dobrze i w pełnym zdrowiu miedzy innymi dzięki odżywianiu. Dla mnie takie teksty to pseudo profesjonalizm z lat kiedy suplementacja kojarzyła się tylko z koksem.

Odnośnik do komentarza

 

 

Trzeba było być niezłym naiwniakiem, żeby myśleć że Mourinho w pierwszym sezonie odmieni Man Utd. IMO jak na posiadaną kadrę i tak mu dobrze idzie.

A zważając na to, że wydał ponad 100 milionów funtów?

 

to tylko, ile tym razem już naprawdę wyda Everton bo znowu będzie wielki bo ktoś na forum Evertonu tak pisze, kto pracuje dla Evertonu to wie.

 

Tak właśnie będzie.

 

I Rooney w Evertonie latem - you hear it here first.

FYM - czego nie rozumiesz? Mourinho nie musiał kupować Pogby, a przy takich wydatkach Liga Mistrzów to imo minimum przyzwoitości.

Odnośnik do komentarza

@ajerkoniak Oczywiście, że to jest moda. Zastanawiam się ilu piłkarzom tak naprawdę to pomogło. Jeżeli ktoś uważa, że nie potrzebuje psychologa to po co ma korzystać z jego usług. bo wszyscy koledzy płaca hajs psychologowi.

 

choć z tą dietą super fit to wieksza moda. Mogę to odwrócić i zapytać, że jak ktos zje raz na jakiś czas kebsa to jest ignorantem? Albo czy jak hapsnie raz na tydzień to znaczy, ze 24 h niezdrowo sie odzywia albo prowadzi niesportowy tryb życia?

 

Zaplusował dlatego, że nie odmawia sobie przyjemności pomimo gry na reprezentacyjnym poziomie. Kto che niech je jarmuz z burakami, a kto nie - wolna wola. Boisko zweryfikuje. Sama dieta nic nie da. Ważniejsza jest ciężka praca na treningach, talent, głowa, itp. Przyklady podawne były: Sobiech, Rzeźniczak. Ooo i niejaki Gracjan Horoszkiewicz, to dobry przykład.

 

Można oczywiscie byc cyborgiem, wracać z treningu, ojebac zdrowy posiłek kłaść się spać, nie miec żadnych zainteresowań słaobośći. Wiekszą sympatią darzę jednak ludzi, którzy zachowują się normalnie i potrafią dobrze grać, ale też wypic piwko czy zjeść fast fooda. Grunt to zachować umiar i nie przeginać z żadną ze stron.

Odnośnik do komentarza

FYM - czego nie rozumiesz? Mourinho nie musiał kupować Pogby, a przy takich wydatkach Liga Mistrzów to imo minimum przyzwoitości.

Nie wiem czy musiał czy nie musiał. Osobiście nie zdziwiłbym się gdyby Pogba był pomysłem zarządu, a nie Mourinho. Ja oceniam przez pryzmat kadry, a nie wydatków, bo te rozdmuchał IMO bezsensowny (w sensie kwoty) transfer Pogby. Na chwilę obecną są 4 punkty straty (przy jednym meczu mniej) do City i 6 (dwa mecze mniej) do Liverpoolu więc LM jest jak najbardziej w zasięgu.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...