Skocz do zawartości

Hej! Czy to kolejna porażka Arsenalu? Nie, to tylko Marynia 521!


krzysfiol

  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

No a te teksty że "ohoho na pewno się terroryści bojo kredy i empatii" - tak, tego właśnie się boją. Boją się że ich działania nie przyniosą efektów, a cieszą się widząc kraje takie jak Polska, gdzie ich działanie przynoszą dokładnie zamierzone efekty. A na bank nie boją się tego, że ktoś przydupi bombą, oni są gotowi na śmierć a nawet się z niej cieszą.

Myślę, że pisanie kredą i inne tego typu gesty to też objaw strachu. A o to właśnie terrorystom chodzi.

 

Rozumiem, że jak w okupowanej Warszawie malowano znak Polski Walczącej, to też był objaw strachu?

Odnośnik do komentarza

ma identyczny skład jak poprzednicy?byłem pewien ze Ibra , Pogba dołaczyli od tego sezonu ale moze sie myle:) przypomnij mi ile Moyes i Van Gaal dostali czasu na budowę sezon , dwa a może trzy?

 

Dołączyli i co z tego? Jak ostatni raz sprawdzałem drużyna piłkarska nie składa się z dwóch zawodników. Lubię Ibrę i cieszy mnie, że sobie radzi, ale nigdy nie widziałem go w roli zbawcy. O Pogbie nawet nie wspominam, bo nigdy nie kryłem się z tym, iż uważam go przereklamowanego. United ma w tym sezonie najmniej porażek z całej ligi, a jedyną drużyna, która im konkretnie odskoczyła jest Chelsea. Dlatego ja jestem zadowolony i liczę, że Mourinho zrobi rewolucję kadrową. I nie wiem czemu przywołujesz Moyesa i van Gaala, gdzie nigdzie ich nie krytykowałem.

Odnośnik do komentarza

Ja jestem przeciwny ksenofobii. Wczoraj nawet wypiłem piwo z de Raphem!!! :P Tak komentował mecz Juve - Barca, że czekałem, aż ktoś wstanie do niego :D Ale nie ukrywam, cieszyło mnie wkurwienie sebixów za Barceloną :D Tyle, że też byłem za Barcą i koniec końców smuteczek :(

 

Spróbowałem też Vamiowe piwko: Naftali. Fajne, rześkie piwko. Aż się prosi, żeby to latem puścić.

 

Konkluzje mam taką, że po tych wszystkich kraftach chujem wędzonych, mam dzisiaj taką zgagę, że wole Heinekena :P

Odnośnik do komentarza

 

 

Spróbowałem też Vamiowe piwko: Naftali.

 

Ja właśnie wczoraj je zakupiłem przy okazji polowania na Imperatora Bałtyckiego z Pinty. Jeszcze Gehennę z Golema dorwałem. Na majowy weekend będą.


 

Trzeba było być niezłym naiwniakiem, żeby myśleć że Mourinho w pierwszym sezonie odmieni Man Utd. IMO jak na posiadaną kadrę i tak mu dobrze idzie.

Identycznie jest w niebieskiej czesci Manchesteru. Ale to nie przeszkadza niektorym krecic beke z Guardioli ;)

 

 

Z Guardioli beka jest kręcona w trochę innym aspekcie ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...