Skocz do zawartości

Hej! Czy to kolejna porażka Arsenalu? Nie, to tylko Marynia 521!


krzysfiol

  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MitnickMike

 

Korpo srorpo, tylko budżetówka!!11111

 

ssij po same kule tani ołufku!!!!11!11!!!!

 

 

Panie ja tu tyle roboty mam, tyyyyle wniosków, no spójrz pan, ja się nie wyrabiam, może byś pan to wycofał i złożył za tydzień to wtedy to od ręki bo jak nie to najwcześniej za tydzień się za to wezmę...(i cały czas wpierdala sernik i popija kawą) :keke:

Odnośnik do komentarza

 

 

Korpo srorpo, tylko budżetówka!!11111

 

ssij po same kule tani ołufku!!!!11!11!!!!

 

 

Panie ja tu tyle roboty mam, tyyyyle wniosków, no spójrz pan, ja się nie wyrabiam, może byś pan to wycofał i złożył za tydzień to wtedy to od ręki bo jak nie to najwcześniej za tydzień się za to wezmę...(i cały czas wpierdala sernik i popija kawą) :keke:

 

 

Serniczek to wyzwanie. Myślisz, że to tak łatwo jeść i jeść? :-k

Odnośnik do komentarza

 

Tylko smutna żaba spoko

 

 

 

Pracuje na nim od ponad roku. Ogólnie polecam, chociaz dalej kuleją rzeczy podstawowo-biurowe (chociaż już się mega poprawiło)

 

Tzn. co ci konkretnie przeszkadza?

 

- działanie pakietu Office. Jest dużo lepiej niż z poprzednią wersja (teraz pracuję na najnowszym), ale makra i piwoty to jest porażka zwłaszcza, jak są duże pliki;

- jak mam odpaloną wirtualkę (narzędzie do łączenia, plus farma citrixowa), do tego Lotus, komunikator, skype, aplikacje office'a i kilka kart przeglądarki, to się delikatnie co chwilę zwiesza;

- 8-9 godzin baterii, to chyba jak masz odpalonego tylko skajpa. Na sporych obrotach po 3 godziny pracuje;

- sporo aplikacji zalicza co jaki czas kilka crashy z rzędu i dopiero zaczyna działać normalnie (głównie oprogramowanie IBMowe)

 

Ogólnie jestem bardzo zadowolony, ale brak mi strzelania kisielem z dupy na jego temat ;)

 

 

Aaaa i P.S. po miesiącu odpadł klawisz F1 i bardzo kiepsko działa literka "P". Do tego podpinanie projektorów i starszych monitorów to jest powrót do przeszłości ;)

 

Na plus a porpos monitora jest możliwość dokładnego wskazania umiejscowienia dodatkowego monitora, dzięki czemu możesz mu wrzucić przestrzeń przesunięcia mychą ;)

 

A ja mam ciągle problem z podpięciem mojego 21:9 monitora do Maka, bo przejściówki z HDMI na Display Port ogarniają max rozdziałkę 1920, a tutaj trzeba już powyżej 2100, więc wyświetla mi się rozdzielczość 16:9 na monitorze 21:9 :roll: Co ciekawe mój 4-letni Lenovo łyknął to od razu, ale pewnie dlatego, że żadnej przejściówki nie potrzebuje...

 

Przejściówki kupiłem już 3 różne, łącznie z takimi co niby 4K mają ogarniać, ale żadna nie łyka tej rozdzielczości :/

 

I mam podobne przemyślenia jak Ty - następnym razem to najchętniej Pro albo w ogóle wrócę do Windowsa :)

 

 

ArsenaFanTV już powrzucał wideo.

 

Tutaj arsenalowski Hawkeye: https://www.youtube.com/watch?v=9gbSZimx0kE

który to ja i dlaczego

 

Kiedyś obejrzałem pierwsze wideo jak ten gość w czapce zaczął płyyynąć i jakoś skojarzył mi się z tym Twoim postem, i tak już zostało.

 

Ale szanuję ziomka, na takim wkurwie mówi bardzo mądrze i z sensem :-k

Odnośnik do komentarza

 

 

Ajer, pytałeś o komputer, no to jest to ten: https://www.x-kom.pl/p/303762-notebook-laptop-133-apple-macbook-air-i5-8gb-128gb-hd-6000-mac-os.html

 

Akurat trafiłem na dobrą promocję w Saturnie, bo za każdego wydanego tysiaka dają bon na stówę do Piotra i Pawła, no to dorzuciłem sobie dysk zewnętrzny i parę drobiazgów, no i w efekcie mam 400 zł na zakupy.

Dzięki, znalazłem podobny na X-Comie z karta 128GB i na niego zerkam z nadzieja. Daj znać jak Ci się będzie pracować ;)

A ja już po zabiegu na pierwsze oko. Mega byłem zestresowany, ale jak już dostałem znieczulenie i się położyłem to już luźno. Niesamowite doświadczanie tak swoją droga bo to nie było tak, że w trakcie NIC nie widziałem. Jakieś kształty, kolory. Ciekawe bardzo, zafascynowało mnie na tyle, że zero stresu :D

 

Nie pamiętam czy Cię już o to pytałem, Ty miałeś tę metodę soczewkową? Ile trwała praca "na oku"? Bo ja miałem kompletną ciemność, ale tylko 15 sekund to trwało :)

 

 

Miałem wszczepienie soczewki torycznej. Przygotowanie do zabiegu trwało godzinę (kroplówka, raz zasłabłem bo się bałem niesamowicie, badanie ostatnie, znieczulenie), zaś sam zabieg nie więcej niż 20 minut. Właśnie zdjąłem opatrunek, kurwa, ale mózg ma mindfuck :D

 

Tylko smutna żaba spoko

 

 

 

Pracuje na nim od ponad roku. Ogólnie polecam, chociaz dalej kuleją rzeczy podstawowo-biurowe (chociaż już się mega poprawiło)

 

Tzn. co ci konkretnie przeszkadza?

 

- działanie pakietu Office. Jest dużo lepiej niż z poprzednią wersja (teraz pracuję na najnowszym), ale makra i piwoty to jest porażka zwłaszcza, jak są duże pliki;

- jak mam odpaloną wirtualkę (narzędzie do łączenia, plus farma citrixowa), do tego Lotus, komunikator, skype, aplikacje office'a i kilka kart przeglądarki, to się delikatnie co chwilę zwiesza;

- 8-9 godzin baterii, to chyba jak masz odpalonego tylko skajpa. Na sporych obrotach po 3 godziny pracuje;

- sporo aplikacji zalicza co jaki czas kilka crashy z rzędu i dopiero zaczyna działać normalnie (głównie oprogramowanie IBMowe)

 

Ogólnie jestem bardzo zadowolony, ale brak mi strzelania kisielem z dupy na jego temat ;)

 

 

Aaaa i P.S. po miesiącu odpadł klawisz F1 i bardzo kiepsko działa literka "P". Do tego podpinanie projektorów i starszych monitorów to jest powrót do przeszłości ;)

 

Na plus a porpos monitora jest możliwość dokładnego wskazania umiejscowienia dodatkowego monitora, dzięki czemu możesz mu wrzucić przestrzeń przesunięcia mychą ;)

 

 

Z mojej perspektywy to nie brzmi źle. Kurwa, no kupię pewnie :-k

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...