Skocz do zawartości

520 błędów sędziowskich pozbawia Marynię awansu


Hawkeye

  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Skończyłem pierwszy sezon Mostu nad Sundem i naprawdę jest dobrze, ale

sposób w jaki w 4 odcinku (normalnie 7 lub 8 :keke:) ten wówczas główny podejrzany (Johnsson?) uciekł z komisariatu to jakiś żart chyba. Do tego ci policjanci strasznie słabo uzbrojeni chodzą, a zwykle ktoś z duetu Martin/Saga nie ma broni, no ale to pewnie już nie tyle wina twórców co przepisów w Skandynawii

. No ale podobają mi się ostatnio seriale w Skandynawii, Lillyhamer było bardzo spoko, teraz to :).

Tak, to jest wina skandynawskich przepisow, w 1 z tych krajow policjanci nie moga nosic broni, nie pamietam w ktorym.

Odnośnik do komentarza

lol, PLK to niezły cyrk. Jest jakiś rozdzielnik transmisji w sezonie i chyba spotkanie w każdej hali musi być pokazane tyle samo razy, żeby było równo (tak jakoś zrozumiałem kiedyś w podcaście Kosmy) i dziś nie pokazują hitu między Stalą i Anwilem tylko jakiś przeciętny mecz ze Szczecina :keke:.

Odnośnik do komentarza

Sam jestes przecietny.

 

Brawo pkp, pociag relacji Szczecin - Pila dojechal tylko na 1 stacje i sie rozpierdolil na amen, nic nie poradza, bo niedziela dzis :D Za godzine cos przyjedzie dopiero. 11:19 ruszylem, 12:41 jestem znowu na dworcu glownym.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...