Skocz do zawartości

520 błędów sędziowskich pozbawia Marynię awansu


Hawkeye

  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Maniak, a były prawie gołe baby w bikini?

Oczywiście. Przecież 90% użytkowników tego forum to kobiety więc i na złocie musi ich być dużo. Jedyny problem jest taki, że albo goła albo w bikini. Nie widziałem takiej która by była jednocześnie goła i w bikini więc tez słabo :/
Odnośnik do komentarza

 

Np. o tym, co urzekło cię najbardziej, gdy pierwszy raz usłyszałeś kapelę z gatunku power violence czy wizard rock.

to lepsze,

 

Co Cię najbardziej urzekło, kiedy widziałeś po raz pierwszy gołą babę

 

 

Płakałem jak pułkownik Kwiatkowski.

Odnośnik do komentarza

 

Maniak, a były prawie gołe baby w bikini?

Oczywiście. Przecież 90% użytkowników tego forum to kobiety więc i na złocie musi ich być dużo. Jedyny problem jest taki, że albo goła albo w bikini. Nie widziałem takiej która by była jednocześnie goła i w bikini więc tez słabo :/

 

 

Przecież pisze prawie goła. A była tam ta z cv?

 

Odnośnik do komentarza

ej, ale w sumie to już od kilku lat (3?, może 4?) zlot nie ma nic wspólnego z pijackim spotkaniem

 

teraz jakoś więcej jest pokera, biesiadowania (no inne słowo mi nie przychodzi do głowy :D), ogólnie jakoś takie te zloty się zrobiły wypoczynkowe, a nie imprezowe :>

Odnośnik do komentarza

Testuję piwo, które będzie miało premierę na Beer Geek Madness w sobotę: Naftali (styl: Norsk Sour Oatmeal Milk Farmhouse Hoppy Ale). Jest wykurwiste. Pojechaliśmy trochę z pH, które zbliża je do soku z cytryny i octu, ale dzięki temu jest wykręcone na maksa :D

Odnośnik do komentarza

 

Maniak, a były prawie gołe baby w bikini?

Oczywiście. Przecież 90% użytkowników tego forum to kobiety więc i na złocie musi ich być dużo. Jedyny problem jest taki, że albo goła albo w bikini. Nie widziałem takiej która by była jednocześnie goła i w bikini więc tez słabo :/

W Gołuchowie pamiętam ze trochę kobiet było...

Odnośnik do komentarza

 

 

Maniak, a były prawie gołe baby w bikini?

Oczywiście. Przecież 90% użytkowników tego forum to kobiety więc i na złocie musi ich być dużo. Jedyny problem jest taki, że albo goła albo w bikini. Nie widziałem takiej która by była jednocześnie goła i w bikini więc tez słabo :/
W Gołuchowie pamiętam ze trochę kobiet było...
Tam, gdzie ja byłem była kobieta Qcza i jeszcze jakaś ale ta druga tylko na.moment w odwiedziny. Ale nie pamiętam w jakiej miejscowości byłem.
Odnośnik do komentarza

Potwierdzam, że zloty są niezwykle kulturalne. Dwa lata temu rano wstałem, zrobiło mi się nieco niedobrze, więc oddaliłem się od domku, Pulek jeszcze zdążył mnie spytać, czy idę rzygać, na co odpowiedziałem twierdząco. Poszedłem, załatwiłem sprawę, wróciłem. Pełna kultura.

Odnośnik do komentarza

Potwierdzam, że zloty są niezwykle kulturalne. Dwa lata temu rano wstałem, zrobiło mi się nieco niedobrze, więc oddaliłem się od domku, Pulek jeszcze zdążył mnie spytać, czy idę rzygać, na co odpowiedziałem twierdząco. Poszedłem, załatwiłem sprawę, wróciłem. Pełna kultura.

Brawo, to się nazywa trzymać poziom.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...