Skocz do zawartości

Sportowy livescore wiosenny


krzysfiol

Rekomendowane odpowiedzi

O ile pierwsza część IWT była nawet fajna i widowiskowa, to teraz jest to... mizeria. No i ten termin - przekładany 2 czy 3 razy i ostatecznie jest w momencie, kiedy gra kadra. Z 6 zespołów zostały...4. Na razie wygrywa Poznań przed Wałbrzychem, Zabrzem i Moskwą.

Odnośnik do komentarza

No i cześć.

 

Bez Duranta GSW by dostało bęcki w tej serii, chop jest prawdziwym MVP i za 2 lata będzie dyskusja czy KD czy LBJ są GOAT - mark my words. I się przychylam do Duranta :)

 

LBJ to pechowy człek. Najpierw Boston, potem SAS i Mavs, a teraz mógł mieć dynastię w końcu bo znaleźli na nich sposób to SC wyjebało i znalazło się miejsce na KD, który zrobił różnicę i to taką ogromną.

Odnośnik do komentarza

Ehhh, dostałem zielone światło od firmy, że będę mógł lecieć na G6 finałów. Wszystko od strony logistycznej ogarnięte, ja nakręcony na wydarzenie sportowe jak nie byłem od dawna, to musieli skończyć w 5.

 

Durant cwel.

 

 

Nie no, jest zajebisty. Tylko mógł poczekać jeszcze ten jeden mecz

 

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, czy ktoś jeszcze ogląda, ale Masternak chyba wygrał.


Zaraz będzie ogłoszenie werdyktu. Po razie byli na deskach, a to może być droga do eliminatora.


Faktycznie wygrał. Chociaż myślę, że trochę gospodarska decyzja (walka bliżej remisu moim zdaniem), ale tak jest wszędzie na świecie, może się to nie podobać, ale trzeba z tym żyć.

Odnośnik do komentarza

Za to przeciwnik Głowackiego wygląda jakby tylko po wypłatę przyjechał i nawet przez moment nie wierzył w zwycięstwo. Tylko się chowa.


W piątej rundzie Głowacki posadził dwa razy na dechach przeciwnika i tamten do szóstej nie wyszedł. Ale to był ruchomy worek treningowy, a nie przeciwnik. Nawet nie próbował podjąć walki, tylko przetrwać jak najdłużej.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...