Skocz do zawartości

Piłkarski livescore wiosenny


krzysfiol

Rekomendowane odpowiedzi

Ajax - Man Utd 0:2 FT

 

Przegrali, to przegrali, ale bolesne było patrzeć jak byli bezradni :/ Jakaś mała pociecha dla mnie, że jak już przegrali to właśnie z Mourinho i Man Utd.


 

Neres, kurwa mać :x

zjebal zawodowo, ale Younes to jakis koszmar w tym meczu

 

 

Younes akurat dziś zagrał swoje, tylko, że zazwyczaj to starcza.

Odnośnik do komentarza

Tak w sumie dla dobra LE bardzo dobrze sie stało, ze angielski klub bez awansu do LM w krajowej lidze będzie w niej grał dzięki triumfowi w LE. Może Anglicy zaczną traktować te rozgrywki serio, co traktowanemu dotąd po macoszemu pucharowi tylko wyjdzie na dobre. Np. Everton to imo do LM szybciej wejdzie z LE niż PL :-k

Odnośnik do komentarza

 

 

Przegrali, to przegrali, ale bolesne było patrzeć jak byli bezradni Jakaś mała pociecha dla mnie, że jak już przegrali to właśnie z Mourinho i Man Utd.

Pomoc Ajaxu została całkowicie skasowana przez graczy Man Utd. Ze skrzydeł coś tam jeszcze działali, ale później nie mieli co dalej zrobić.

Nie da się ukryć, Ajax był bezradny.

Więcej się jednak spodziewałem.

Odnośnik do komentarza

Bardzo podobało mi się jak graliśmy, to nie był ten słynny autobus w bramce. To była mobilna ściana, gdziekolwiek gracze Ajaxu próbowali się przedrzeć byli natychmiast agresywnie atakowani i wypychani do dalszych stref boiska, profesorska robota ze strony Mourinho i świetna egzekucja, zwłaszcza przez trio pomocników :).

Odnośnik do komentarza

Ander za Mou bardzo fajnie się prezentuje. Dobra przeciwwaga dla Pogby.

Ja akurat bardzo mało w tym sezonie oglądałem Manchester, więc tylko do wczoraj się odwołuję. Ale jedno trzeba przyznać komentatorom i Thierremu Henry- Pogba gra zdecydowanie za głęboko. Ja się z tym zgadzam. Za daleko musi wychodzić z akcjami.

Odnośnik do komentarza

Arsenal:

Ospina - Holding, Mertesacker, Monreal - Bellerin, Ramsey, Xhaka, Oxlade-Chamberlain - Sanchez, Oezil - Welbeck

 

Chelsea:

Courtois - Azpilicueta, Luiz, Cahill - Moses, Kante, Matić, Alonso - Pedro, Costa, Hazard

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...