Skocz do zawartości

Piłkarski livescore wiosenny


krzysfiol

Rekomendowane odpowiedzi

Real spokojnie ich wypunktuje, świetnie grają z kontry.Jesli ktoś wierzy ze Lewy ich sam ogra niech sprawdzi dokładnie z kim dzisiaj Bayern gra.

Real ma przejść i tyle. A czy Lewy tudzież Prawy strzeli hattricka to mi koło petard lata ;)

Odnośnik do komentarza

W ogóle przeglądając newsy sportowe mam wrażenie, jakby Lewandowski był połączeniem Messiego, Ronaldo i jeszcze paru topowych piłkarzy i ma zjeść Real samodzielnie. To bardzo dobry napastnik, ale nie sadze żeby mógł samodzielnie znacząco wpłynąć na przebieg tego meczu - IMHO nie ten typ zawodnika.

Odnośnik do komentarza

W ogóle przeglądając newsy sportowe mam wrażenie, jakby Lewandowski był połączeniem Messiego, Ronaldo i jeszcze paru topowych piłkarzy i ma zjeść Real samodzielnie. To bardzo dobry napastnik, ale nie sadze żeby mógł samodzielnie znacząco wpłynąć na przebieg tego meczu - IMHO nie ten typ zawodnika.

Nie zapominaj, że za Lewandowskim stoi jeszcze Anna ;)

Odnośnik do komentarza

W ogóle przeglądając newsy sportowe mam wrażenie, jakby Lewandowski był połączeniem Messiego, Ronaldo i jeszcze paru topowych piłkarzy i ma zjeść Real samodzielnie. To bardzo dobry napastnik, ale nie sadze żeby mógł samodzielnie znacząco wpłynąć na przebieg tego meczu - IMHO nie ten typ zawodnika.

 

Nie sugeruję, że ich zaora, ale Lewy wpłynął na niejeden mecz w wydatnym stopniu, czemu by nie ten?

Odnośnik do komentarza

Nie chodzi o to, ze jest jakimś bogiem piłki, ale Bayern od niego sie troszkę uzależnił, a do tego nie ma żadnej alternatywy dla Lewego. A mimo wszystko Bayern potrafi sobie stwarzać szanse i jakaś nadzieja z powrotem Roberta może być związana.

Choć ja osobiście nadziei nie mam, Real jest w doskonałej dyspozycji, a do tego w tym sezonie gra pod szczęśliwa gwiazda.

Odnośnik do komentarza

 

W ogóle przeglądając newsy sportowe mam wrażenie, jakby Lewandowski był połączeniem Messiego, Ronaldo i jeszcze paru topowych piłkarzy i ma zjeść Real samodzielnie. To bardzo dobry napastnik, ale nie sadze żeby mógł samodzielnie znacząco wpłynąć na przebieg tego meczu - IMHO nie ten typ zawodnika.

Nie sugeruję, że ich zaora, ale Lewy wpłynął na niejeden mecz w wydatnym stopniu, czemu by nie ten?

Źle sie wyraziłem - wpłynąć może, ale sam raczej meczu z Realem nie wygra.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...