Skocz do zawartości

Piłkarski livescore wiosenny


krzysfiol

Rekomendowane odpowiedzi

A ja wciąż nie potrafię zrozumieć - co trzeba mieć w głowie, żeby przegrywając 0:2 ze świetnie grającym Juventusem wprowadzić na boisko Andre Gomesa :| Co Enrique widzi w tym piłkarzu?

Pewnie nic, tyle ze Gomes musi miec jakiegos mocnego haka na Lucho. To taki Misiewicz Barcelony.

Odnośnik do komentarza

A ja wciąż nie potrafię zrozumieć - co trzeba mieć w głowie, żeby przegrywając 0:2 ze świetnie grającym Juventusem wprowadzić na boisko Andre Gomesa :| Co Enrique widzi w tym piłkarzu?

Nie ma dramatu w jego występie o dziwo xD

Za to na Inieste nie da się patrzeć :/

Odnośnik do komentarza

`

 

 

A ja wciąż nie potrafię zrozumieć - co trzeba mieć w głowie, żeby przegrywając 0:2 ze świetnie grającym Juventusem wprowadzić na boisko Andre Gomesa :| Co Enrique widzi w tym piłkarzu?

Nie ma dramatu w jego występie o dziwo xD

Trudno się dzisiaj wyróżniać w Barcelonie w negatywny sposób, nawet Gomes nie jest tak słaby.

Odnośnik do komentarza

Schodzi MotM jak nic :)

Pchnął tam Messi? Co burak :|

Haha, Juve 34% posiadania, a jeden strzał więcej :D

 

No bardzo dużo z kontry i to bardzo ładnych kontr.

O sile drugiej linii Barcelony niech świadczy fakt, że Juventus może sobie pozwolić na portojenie Messiego, Neymara i Suareza a oni i tak nic nie potrafią zrobić

Odnośnik do komentarza

 

 

Znienawidzony przez Gacka Juventus triumfuje.

Dzisiaj (i generalnie w takich meczach) kibicowałem Juventusowi. Przecież w czystej piłce i przy sportowej rywalizacji Barcelony by w tym dwumeczu w ogóle nie było.

Poza tym nienawiść to zdecydowanie za duże słowo. Wytykanie kupionych meczów i tytułów to nie żadna nienawiść ;)

 

Barcelona puknięta w Turynie, no no, kto by to przewidział? ;)

Teraz jeśli UEFA nie pomoże Barcelonie jak w rewanżu z PSG, to żadna siła nie wciągnie Katalonii do półfinału,

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...