Skocz do zawartości

Marynia punktualnie, równo z budzikiem, wstaje o 5:19, czym zadziwia liczących na spóźnienie


krzysfiol

  

50 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

@kuab

Conte zdobył "tylko" trzy mistrzostwa Włoch samograjem z Juventusu, w LM nic nie osiągnął. Za to LM wygrał niejaki Roberto Di Matteo. Czy to oznacza, ze ten drugi jest lepszy od pierwszego? Bo do tego prowadzi ocena trenera jedynie przez pryzmat LM.

Według niektórych kibiców Chelsea Roberto>Jose ;)

 

 

Chyba tych kibicujących sekcji krykieta ;]

Odnośnik do komentarza

poza tematem. Rodzice nie płacili za neta (nie wiedziałem nawet), zablokowali mi neta, uregulowałem sobie to z własnej kieszeni, ale jak wchodzę na forumcm.net to mi pokazuje strona blokady, dopiero jak wpisze recznie nazwe jakiegoś podforum moge normalnie uzytkować forum. Wie ktos co mozna z tym zrobić?

Odnośnik do komentarza

poza tematem. Rodzice nie płacili za neta (nie wiedziałem nawet), zablokowali mi neta, uregulowałem sobie to z własnej kieszeni, ale jak wchodzę na forumcm.net to mi pokazuje strona blokady, dopiero jak wpisze recznie nazwe jakiegoś podforum moge normalnie uzytkować forum. Wie ktos co mozna z tym zrobić?

Ciasteczka http://transfery.info/98843,barcelona-znow-z-zakazem-transferowym-grmio-zlozy-skarge-do-fifa znowu zjebali ;)
Odnośnik do komentarza

 

 

co rozumiesz przez forme, ostatnie wyniki czy aspekt wizualny?

jesli to do mnie to to drugie

 

 

no to tego sie nie da brac pod uwage w kursach bukmacherskich, to jest rzecz subiektywna nie majaca wplywu na wynik

 

no wlasnie o tym mowie (tzn powtarzam za beeresiem)

Odnośnik do komentarza

Czy ktoś mi może kurwa powiedzieć jak w efemie grać na zamurowanych wchuj rywali? Lepiej lagę czy lepiej krótko? Drugi mecz 0-0, za chuja nie mogę sforsować linii obrony.

No pomyśl jak się gra przeciwko zespołom stawiającym autobus. Grę w piłkę wygrywa ten, kto lepiej kontroluje przestrzeń na boisku - jeżeli przeciwnik ją minimalizuje, to poszukaj jej gdzieś gdzie taka istnieje. Ja zawsze lubiłem się wycofać (bo pod polem karnym miejsca raczej brak) albo grać szeroko (bo przeciwnik raczej broni się wąsko). Wiele zależy też od kreatywności twoich zawodników, bo mimo wszystko muszą coś dać od siebie.

 

W ogóle to muszę naprawić lapka i kupić se FM.

Odnośnik do komentarza

klasyczek, ciastka czyściłeś? no i nie wiem czy to na to, ale zawsze warto flushdns

dns-y pomogły. Klasyczek? czyżbyś znał to uczucie?

 

A co do FM-a, ja zupełnie inaczej bronie w meczach wyjazdowych i zupełnie inaczej w meczach domowych. O ile u siebie zasadniczo gram defensywa z wolnym tempem i cofnietą defensywą, tak na wyjeździe ni cholery nic nie ugrasz. Tam wolę zagrać standardowa/kontratak z piłkami na wolne pole i przetrzymywaniem piłki.

Odnośnik do komentarza

Jeśli ktoś się zastanawiał o co chodzi PiS z tym atakiem na Trybunał Konstytucyjny, to niech sobie zobaczy dzisiejszą rozprawę ws. zgromadzeń i zapozna się z uzasadnieniem dopychania kolanem do ustawy cyklicznych zgromadzeń, wprowadzonych tylko i wyłącznie z uwagi na miesięcznice smoleńskie. Nawet prezydent zgłosił zastrzeżenia.

Odnośnik do komentarza

Panowie z mojego teamu w dzisiejszym sparingu w CSie, było nieźle, ale jest rzecz, w którą musicie zainwestować - mikrofon :D Dziwnie mi się gadało do samego siebie, dobrze że chociaż Misiek pod koniec ogarnął mikro :D

żeby być użytecznym na mikrofonie, to trzeba znać podstawową terminologię chyba :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...