Skocz do zawartości

Marynia punktualnie, równo z budzikiem, wstaje o 5:19, czym zadziwia liczących na spóźnienie


krzysfiol

  

50 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatni widziałem filmik quaza, który fajnie pokazywał z mocnym humorem właśnie jak wykorzystywać historię Polski o miejscówki polskie. Żartem, ale pomysły tam padały całkiem sensowne i dobrze by mogły wyglądać.

https://www.youtube.com/watch?v=JUwqaAfTA1Y

Odnośnik do komentarza

Reaper wszystko to co się dzieje na 4chanie i pochodnych mam live ;) Srsly. Akcja dobra, choć polskie karachanki też były niezłe, jak znalazły adres jakiejś polskiej camwhore za pomocą układu płytek w jej kuchni ;)


Właśnie Vami, nie myślałeś nad radlerem o smaku.... granatu np.?

O granacie akurat nie myśleliśmy. Ale wszystko do przemyślenia. Najbardziej bym chciał zrobić piwo z marakują, ale mało efektywne cholerstwo (mało miąższu/soku per owoc).

Odnośnik do komentarza

Reaper wszystko to co się dzieje na 4chanie i pochodnych mam live ;) Srsly. Akcja dobra, choć polskie karachanki też były niezłe, jak znalazły adres jakiejś polskiej camwhore za pomocą układu płytek w jej kuchni ;)

 

WOT? :D I wlasciwie po co?

Odnośnik do komentarza

Reaper wszystko to co się dzieje na 4chanie i pochodnych mam live ;) Srsly. Akcja dobra, choć polskie karachanki też były niezłe, jak znalazły adres jakiejś polskiej camwhore za pomocą układu płytek w jej kuchni ;)

Właśnie Vami, nie myślałeś nad radlerem o smaku.... granatu np.?

O granacie akurat nie myśleliśmy. Ale wszystko do przemyślenia. Najbardziej bym chciał zrobić piwo z marakują, ale mało efektywne cholerstwo (mało miąższu/soku per owoc).

A guanabana kumkwat persymona salak bedzie?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...