Skocz do zawartości

Marynia jak rasowy polityk jest zupełnie inna przed wyborami niż po zwycięstwie i wsłuchuje się w protesty 518 przedstawicieli opozycji


krzysfiol

  

55 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy to świadczy o tym, że jestem dobrym katechetą, czy beznadziejnym, ale właśnie wciągam tabakę z uczniami ;)

Nie wiem, czy nie łamiesz tym samym prawa. Tabaka jest wyrobem tytoniowym i podejrzewam, że podlega takim samym obostrzeniom w sprzedaży, co papierosy.

Odnośnik do komentarza

 

Myślę, że to nie krzysfiol podaje.

Jeżeli jest jedynym pełnoletnim w grupie (co jest całkiem prawdopodobne jeżeli to w szkole) to on podaje nawet jak nie on przyniósł.

 

Jak to 3 klasa LO/technikum to chyba już wszyscy są pełnoletni :P.

Odnośnik do komentarza

Ja to jednak miałem spierdoloną religię w szkole :(

My w LO mielismy zajebistą katechetkę. Była tak w porządku, że uprosiliśmy dyrekcję, żeby była wychowawcą naszej klasy (bo polonista przewidziany do wychowawstwa poszedł na roczny urlop). W sumie to był ewenement na skalę miasta chyba, bo pani była pierwszy (albo drugi) rok w szkole, doświadczenie minimalne, przedmiot traktowany dość luźno, a do tego klasa mat-fiz :keke:

Odnośnik do komentarza

Hej, ludzie z Warszawy, mam takie pytanie. Legia w basket nieźle ogarnia i jest spora szansa, że w przyszłym sezonie będzie grała w PLK. Czy jest tam u was jakaś hala odpowiednia do koszykówki? Ta na Bemowie, w której obecnie grają, to odpada, Ursynów, w której był rozgrywany PP również (mam nadzieję), O Kole nawet nie wspominam. Zostaje Torwar i... coś jeszcze?

Odnośnik do komentarza

ja byłem raz na baskecie, no i grali na Torwarze :-k nawet nie wiedziałem, że zdarza im się pykać w innym miejscu. skąd pytanie?

 

Gdyż Legia może awansować i musiałaby znaleźć nową halę do grania, liga nie pozwoli im grać w tej, w której obecnie rozgrywają mecze. Zastanawiałem się jakie mają opcje i czy jakieś utrudnienia mnie z tym czekają :P

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...