Skocz do zawartości

Marynia jak rasowy polityk jest zupełnie inna przed wyborami niż po zwycięstwie i wsłuchuje się w protesty 518 przedstawicieli opozycji


krzysfiol

  

55 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

A ja dziś sobie trochę powędziłem na świeżym powietrzu i popodglądałem naturę :cool:

 

 

MYLecmc.jpg

 

Wspomniane liczenie pszczół

 

 

vxW45JC.jpg

 

Żurawie

 

 

 

TmJwfbV.jpg

 

Wierzbowe kotki

 

 

 

N41zaHb.jpg

 

To chyba drozd :-k

 

 

 

nJz7GcO.jpg

 

Mrówki też już wstały :D

 

 

 

zg17eLh.jpg

 

A ten jegomość nie dość, że siedział na czubku drzewa, to do aparatu się ustawił zadkiem i nie wiem co to :D

 

Miałem też sobie przypomnieć jak się jeździ na rowerze, ale chyba jeszcze poczekam :-k

 

Odnośnik do komentarza

Co się stało Maryniu, od 18 tylko 7 postów? :<

 

U mnie wczoraj była kulturalna wódeczka, o 24 już w domu. Dzisiaj pobudka o 7 i pomagam przeprowadzać się szwagierce, ale na szczęście dużo roboty z tym nie ma, więc chyba one sobie pojadą do IKEA, a ja pooglądam seriale ;)

Odnośnik do komentarza

A ja siedzę nad papierkami :( Udana niedziela, ale walczę o luźny, dłuższy weekend.

 

edit. Bez kitu, aż ułożyłem sobie na stertę i ją zmierzyłem, wszyło 27 cm. wysokości. Nie wiem, czy to dużo jak na stertę papierów do ogarnięcia :P

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...