Skocz do zawartości

Marynia jak rasowy polityk jest zupełnie inna przed wyborami niż po zwycięstwie i wsłuchuje się w protesty 518 przedstawicieli opozycji


krzysfiol

  

55 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, pobudka, podrzucam kontrowersyjny temat:

- Śmierdząca kupa w gościach, a nie ma odświeżacza powietrza. Czy używam dezodorantu?

Nieee, jesteś prawdziwym facetem, możesz (ba! musisz) robić śmierdzące kupy.

 

A propos siedzenia na tronie, używacie stołka pod nogi? :eusa_shhh:

Odnośnik do komentarza

 

Dobra, pobudka, podrzucam kontrowersyjny temat:

- Śmierdząca kupa w gościach, a nie ma odświeżacza powietrza. Czy używam dezodorantu?

Nieee, jesteś prawdziwym facetem, możesz (ba! musisz) robić śmierdzące kupy.

 

A propos siedzenia na tronie, używacie stołka pod nogi? :eusa_shhh:

 

Bardzo interesujący temat, dziękuję za pytanie. Dotarły do mnie plotki, że taka pozycja jest zdecydowanie bardziej naturalna i pomaga w wypróżnianiu. Ja osobiście od jakiegoś czasu eksperymentuję z wyprostowanymi plecami, wcześniej raczej podpierałem łokcie na udach, ale okazuje się, że nie jest to ułożenie wspierające naturalne procesy. Tutaj jest interesujący filmik na ten temat: https://www.youtube.com/watch?v=YbYWhdLO43Q(safe for work)

 

 

Zasada numer jeden: nie sram w gościach, ale jak już muszę, to biorę na siebie wszystkie przykre konsekwencje :/

Brawo, ważne żeby nie bać się odpowiedzialności.

 

 

Dobra, pobudka, podrzucam kontrowersyjny temat:

- Śmierdząca kupa w gościach, a nie ma odświeżacza powietrza. Czy używam dezodorantu?

Nie widzę kontrowersji, każde gówno śmierdzi, normalna rzecz. :P

 

Oj, jest różnica, kupa kupie nierówna.

Odnośnik do komentarza

 

Dobra, pobudka, podrzucam kontrowersyjny temat:

- Śmierdząca kupa w gościach, a nie ma odświeżacza powietrza. Czy używam dezodorantu?

Nie widzę kontrowersji, każde gówno śmierdzi, normalna rzecz. :P

 

 

Jak mówi stare anglosaskie powiedzenie: Everyone likes their own brand. Ale niekoniecznie cudzy ;)

Odnośnik do komentarza

No otóż to ;), dlatego nie rozumiem, dlaczego miałbym czuć zakłopotanie z powodu smrodu gówna ;)

 

A odczuwasz zakłopotanie jak jesteś w małym mieszkaniu i wszyscy słyszą odgłosy z toalety?

 

Moja współlokatorka sprzed kilku lat zainstalowała radio w kiblu i włączała zawsze jakąś największą sieczkę :kekeke:

Odnośnik do komentarza

Wiem, że pytanie nie bezpośrednio do mnie, ale nie czaje dlaczego:

 

1. Miałbym odczuwać jakiekolwiek zakłopotanie z tego jak sram czy szczam czy pierdzę (nie, nie pierdzę głośno przy ludziach. Silent, but deadly), bo to NORMALNE.

2. Kto się wsłuchuje w odgłosy z kibla?

 

Ludzie są dziwnie wstydliwi z tym jak ich ciało funkcjonuje :-k

Odnośnik do komentarza

Co ostatnio Reaper robi za foruming tutaj to ja nawet nie. Jaka uniwersalność tematów: była dziewczyna Ajera i jej nowa sympatia, kijek FYM-a, a teraz temat gówna.

 

No, widzę mocno zaczął wyścig na użytkownika roku. Szanuję.

Dziękuję za docenienie. Planuję utrzymać wysoką formę przez cały rok, ale nie będzie to proste.

Odnośnik do komentarza

 

No otóż to ;), dlatego nie rozumiem, dlaczego miałbym czuć zakłopotanie z powodu smrodu gówna ;)

 

A odczuwasz zakłopotanie jak jesteś w małym mieszkaniu i wszyscy słyszą odgłosy z toalety?

 

Moja współlokatorka sprzed kilku lat zainstalowała radio w kiblu i włączała zawsze jakąś największą sieczkę :kekeke:

 

Kompletnie mi to nie robi :) zarówno z mojej strony, jak i kogoś kto korzysta z toalety u mnie. Natury nie oszukasz :)

Odnośnik do komentarza

Wiem, że pytanie nie bezpośrednio do mnie, ale nie czaje dlaczego:

 

1. Miałbym odczuwać jakiekolwiek zakłopotanie z tego jak sram czy szczam czy pierdzę (nie, nie pierdzę głośno przy ludziach. Silent, but deadly), bo to NORMALNE.

2. Kto się wsłuchuje w odgłosy z kibla?

 

Ludzie są dziwnie wstydliwi z tym jak ich ciało funkcjonuje :-k

Hmm, ale nikt się nie musi wsłuchiwać, jesteś sam z jedną osobą, w mieszkaniu nie gra radio czy tv, a ty walisz purozaura, że aż szklanki w kredensie Mendelsona grają.

Odnośnik do komentarza

To inne pytanie w tym temacie. Jak siadacie na kiblu i deska jest ciepła, to się cieszycie, bo nie odczuliście krótkiego dyskomfortu w związku ze zderzeniem z zimnym siedzeniem, czy jednak zastanawiacie się nad tym czy osoba przed Wami dba o higienę? Czy może jeszcze inaczej i na małysza?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...